Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Перші вибори депутатів сільських, селищних та міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міських голів 18 грудня 2016 року

 

Житомирська районна виборча комісія

ПОСТАНОВА №1

від 04.11.2016 року,

м. Житомир

Про призначення членів Станишівської сільської виборчої комісії

Відповідно до ст. 20 частини 4, ст. 21, ст. 22 Закону України «Про місцеві вибори», Житомирська районна виборча комісія постановляє:

затвердити склад Станишівської сільської виборчої комісії:

 

Поліщук Ірина Павлівна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – голова комісії.

Недопитанська Марія Миколаївна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – заступник голови комісії.

Хомич Олена Валеріївна – від місцевої організації Політичної партії  «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання – секретар комісії.

Члени комісії:

 1. Максимова Юлія Валентинівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
 2. 2. Котюк Антоніна Миколаївна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
 3. Борисова Ірина Валентинівна – від місцевої організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 4. Калініченко Галина Миколаївна – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
 5. Сидорук Ольга Леонідівна – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання Самопоміч», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
 6. Балакшієва Анна Олександрівна – від місцевої організації Політичної партії» Об’єднання Самопоміч.
 7. Козакевич Олена Олександрівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
 8. Кравчук Олена Олександрівна – від місцевої організації Політичної партії «Опозиційний блок».
 9. Бесараб Ольга Леонідівна – від місцевої організації Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
 10. Ревуцька Ольга Валеріївна – від місцевої організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
 11. Панасюк Валерій Олександрович – від місцевої організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради поточного скликання.
 12. Глушко Олена Анатоліївна – від місцевої організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії« За добробут та соціальний захист народу».
 13. Клібащук Галина Захарівна – від місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
 14. Рішновецька Марія Василівна – від місцевої організації політичної партії «Українське об’єднання –УКРОП».
 15. Томашевська Ніна Василівна – від місцевої організації політичної партії «Наш край».

 

Голова Житомирської районної

виборчої комісії   Т. А. ГУСАКІВСЬКА,

секретар   В. П. КОЛОКОЛЬЦЕВА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.