Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Запровадження такого свята – це ознака поваги до людей, які за своєю професією готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні.

У Житомирському районі урочистості до цього свята відбулися 2 листопада у Зарічанському будинку культури.

Щирими, вдячними словами вітали працівників соціальної галузі району голова районної державної адміністрації Сергій Микитюк, заступник голови районної ради Олег Білецький, начальник управління праці та соціального захисту населення Житомирського району Людмила Вакулюк, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району Олександр Мельник, заступник начальника Житомирського об’єднаного управління ПФУ в Житомирській області по Житомирському району Людмила Голубович.

Соціальна робота — це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, і День працівника соціальної сфери — це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

pb022408

Кращі працівники соціальних служб Житомирського району були відзначені почесними грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради.

– Зараз наша країна переживає непростий період свого розвитку, і соціальна робота, як ніколи, стає все потрібнішою та розвиненішою, вимагає високого професіоналізму та особливої уваги до тих, хто потребує соціальної допомоги. Вітаючи працівників усіх соціальних служб району, бажаємо їм перш за все душевних сил, терпіння, міцного здоров’я та гарного настрою, – сказав   голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк.

У святковий день свої вітання подарували самодіяльні колективи  Зарічанського, Коднянського та Пісківського будинків культури.

pb022424

pb022461

pb022449

 

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.