Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

КОНФЛІКТ НАВКОЛО ОРЕНДИ ПРИМІЩЕННЯ НОВОГУЙВИНСЬКОЮ ДЮСШ: СВОЇ ПОГЛЯДИ ВИСЛОВИЛИ УСІ СТОРОНИ

31 жовтня  у районній раді відбулося засідання робочої групи з питання оренди комунальною установою  «Новогуйвинська ДЮСШ» приміщення, яке належить Новогуйвинській селищній раді. Про конфлікт, який там виник, газета «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» писала в попередньому номері в публікації «Чому Новогуйвинську ДЮСШ примушують звільнити приміщення»?

Засідання провів голова райдержадміністрації Сергій Микитюк. У роботі засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, заступник голови районної ради Олег Білецький, начальник відділу сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Ірина Лимар, посадові особи та депутати Новогуйвинської селищної ради, директор спортивної школи Віктор Ступін та секретар спортивної  школи В. Кузьміч.

Селищна рада пропонує знайти вихід, щоб задовольнити всіх учасників конфлікту, який несподівано виник у стосунках селищної ради і спортивної школи.

Заступник голови селищної ради Олег Паньків доповів, що, незважаючи на припинення договору оренди №97 від 01. 11. 2012 року між КУ «Новогуйвинська ДЮСШ» та Новогуйвинською селищною радою у зв’язку з закінченням строку його чинності 01.11.2015 року,  КУ «Новогуйвинська ДЮСШ»  станом на 31.10.2016 року знаходиться в зазначеному приміщенні.

О. Паньків запропонував укласти до існуючого договору оренди додаткову угоду про погодинне  використання ДЮСШ зазначеного приміщення (з 15.00 до 19.45) та надання ДЮСШ доступу до двох залів, в яких на даний час знаходиться обладнання, що належить Новогуйвинській селищній раді. Таким чином, вихованці ДЮСШ займатимуться у чотирьох залах. Погодинне використання спортивною школою приміщення дозволить чітко визначити час для занять гуртків, які діють при селищній раді, та груп ДЮСШ, і скоротити витрати ДЮСШ на оплату комунальних послуг.

Олег Білецький, заступник голови Житомирської районної ради:

– Ми дійшли згоди про те, що кімнату, у якій сьогодні розміщений більярдний стіл,  потрібно звільнити для тренувань вихованців ДЮСШ. Заступник Новогуйвинського селищного голови О. Паньків не заперечив проти цього.  Водночас  О. Паньків запропонував змінити договірні відносини, щоб селищна рада могла визначати для спортивної школи час для тренувань. Директор школи В. Ступін, як і я, не поділяємо такої позиції селищної ради, тому що це обмежить в правах дітей.

В. Ступін доповів, що договір оренди №97 від 01. 11. 2012 року між КУ «Новогуйвинська ДЮСШ» та Новогуйвинською селищною радою діє на цей час. Відповідно до пункту 10.1, договір укладено  до 01.11.2015 року. Відповідно до 10.5, у разі відсутності заяви однієї із сторін про припинення або зміну договору, після закінчення строку його чинності протягом одного місяця, договір вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах, які передбачені ним. Впродовж зазначеного терміну на адресу КУ «Новогуйвинська ДЮСШ» не надходило відповідних повідомлень. Лист направлений селищною радою від 17. 11. 2015 № №1742/02-23, директор КУ «Новогуйвинська ДЮСШ» отримав 03. 12. 2015, про що є відповідна відмітка.

В. Ступін  зазначив, що питання внесення змін до розкладу занять, згідно зі статутом ДЮСШ , затвердженим рішенням сесії Житомирської районної ради від 25. 02. 2011 р.  №60, буде розглянуте на тренерській раді спортивної школи. Він запропонував  визначити  особу  від селищної ради, яка буде відповідальна за роботу гуртків, санітарний стан, протипожежну безпеку, охорону праці та збереження майна КУ «Новогуйвинська ДЮСШ» у часи, коли приміщення не використовується спортивною школою.

Однак, оскільки у приміщення  на сьогоднішні  єдиний орендар – це ДЮСШ, то і вся відповідальність за можливі непередбачувані ситуації поза часом занять у спортивній школі ляже на її адміністрацію. На це не може погодитися тренерська рада на чолі з директором школи В. Ступіним. Тому користування приміщеннями повинне бути оформлене документально, вважає адміністрація школи.

img_4179

Новогуйвинська селищна рада розгляне можливість вивезення свого обладнання з залів  з метою проведення спортивною школою занять у цих залах, про терміни повідомить додатково райдержадміністрацію та КУ «Новогуйвинська ДЮСШ».

Також є доцільним розглянути питання внесення змін у розклад занять спортивної школи, (наприклад, проведення занять для вихованців ДЮСШ з 15.00 до 19.45) на тренерській раді. Директора спортивної школи зобов’язано  повідомити райдержадміністрацію про результати.

 

Олена ВАЦЕК

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.