Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ЗА КЛОПОТАННЯМ ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО ЖИТОМИРЩИНА ОТРИМАЛА МІЛЬЙОННІ СУБВЕНЦІЇ

Приємною подією для жителів Житомирського, Любарського, Романівського та Чуднівського районів стало чергове надходження до їх бюджетів з державної казни мільйонних субвенцій на вирішення проблемних питань. Про це подбав їхній земляк, народний обранець Віктор Развадовський.

Так, у Житомирському районі понад 163 тисячі гривень призначені для завершення капітального ремонту покрівлі центрального корпусу приміщення Озерненської гімназії

(у червні поточного року на це народний депутат України спрямував 100 тисяч гривень). Понад 90 тисяч гривень (додатково до виділених раніше з Державного бюджету 100 тисяч) мають забезпечити проведення реконструкції існуючого приміщення під блок внутрішніх санвузлів у Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Майже 350 тисяч гривень (із раніше виділеними 275 тисячами з Держбюджету, кількома сотнями тисяч з районного бюджету та 100 тисячами з бюджету Сінгурівської сільської ради) можуть дозволити уже цьогоріч закінчити реконструкцію даху Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (з м’якої покрівлі на шатрову). Ще 400 тисяч гривень (в якості дольової участі) виділяється на зведення спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Станишівка.

– Залишається тільки тішитися з того та щиро подякувати народному депутатові України за такі результати діяльності, – переконаний депутат Житомирської районної ради Василь Стах. – Як і тому, що між Віктором Развадовським та головою районної ради Сергієм Крутієм і головою райдержадміністрації Сергієм Микитюком склалися конструктивні відносини. Переконливим свідченням є спільне рішення про відмову на даному етапі фінансувати за кошти Державного бюджету будівництво дошкільного навчального закладу у Луці та проведення ремонту даху школи у Пісках, оскільки через проблеми з документацією (у першому випадку) та внаслідок побоювання щодо неосвоєння цих фінансів до закінчення 2016 року (у другому випадку), їх доведеться безповоротно перераховувати у державну казну. У зв’язку з цим, уже вдруге в цьому році було вирішено спрямовувати державні кошти туди, де вони стовідсотково будуть використані, а ризиковані за часовими мірками проекти фінансувати з районної казни, оскільки у разі їх невикористання у поточному році, вони залишаться у районному бюджеті та будуть спрямовані на вирішення проблемних питань району у році наступному.

У інших районах, як повідомив помічник-консультант народного депутата України Віктор Джигірей, субсидія з Державного бюджету спрямована на капітальний ремонт під’їзної дороги до сіл Вигнанка, Пединка та Провалівка Любарського району (1 млн. грн.), на будівництво ДНЗ у селі Печанівка Романівського району (1,5 млн. грн.), на модернізацію систем центрального водопостачання (600 тисяч грн.) та капітальний ремонт доріг (900 тис. грн.) у місті Чуднові.

Мар’ян ОСИКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.