Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ І НАВЧИМО СВОЇХ НАЩАДКІВ!

Щоб закріпити й увіковічити історичну пам’ять про події Другої світової війни, написано багато книг. Відзнято безліч відеоматеріалу. Лише відходять у вічність свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ. Ми не маємо права забувати їх подвиг!

 На жаль, навчальна програма освітніх закладів з курсу Історії України передбачає вивчення періоду Другої світової війни лише в 11 класі. Учні ж інших класів можуть дізнатись про героїчний подвиг українського народу лише під час позакласної та позашкільної роботи.

Дитячо-юнацьким військово-патріотичним клубом «Сатурн» був організований змістовний туристський маршрут, який передбачає знайомство з військовим музейним комплексом «Скеля» в місті Коростень. Учні навчальних закладів смт  Озерного, сіл Піски та Пряжів під час осінніх канікул разом з батьками мали можливість стати екскурсантами пілотного проекту так званої «Козацької екскурсії», присвяченої дням звільнення України та Житомирщини від фашистсько-німецьких загарбників.  Маршрут також передбачав відвідування музею коштовного каміння містечка Хорошів, пам’яток садово-паркового мистецтва Коростеня та дружній обід зі смакуванням козацького куліша після жвавих спортивно-розвивальних ігор  та інтелектуальних хвилинок «Що ми дізнались під час екскурсії». За найкращі  відповіді учні  були нагороджені квитками юного стрільця і змогли  повправлятися в стрільбі  з гвинтівки та лука.

Розваги для вихованців ДЮВПК «Сатурн» у напрямку військово-патріотичного та козацько-лицарського виховання набувають цікавих форм, та корисного змісту, який ставить за мету виховання юних патріотів – захисників Батьківщини.

 

Л. В. МЕЛЬНИК,

керівник гуртка дитячо-юнацького 

військово-патріотичного клубу  «Сатурн» 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.