Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ДУМКИ ДЕПУТАТІВ НА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ РОЗДІЛИЛИСЯ

Цього тижня тривали засідання постійних депутатських комісій в ході підготовки до чергової сесії районної ради. У роботі комісій взяли участь голова районної ради С. Г. Крутій, заступник голови районної ради О. М. Білецький, голова райдержадміністрації С. М. Микитюк.

На розгляді комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства ключовими були питання про районну Програму поводження з твердими побутовими відходами на період 2017-2021 років та  про стан виконання Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі на 2016-2020 роки.

Під час обговорення дійшли висновку, що вказувати у Програмі населені пункти району, де будуть розміщені пункти сміттєпереробки, ще зарано. Рекомендовано було зафіксувати у тексті Програми, що має бути створене комунальне підприємство на території Житомирського району, яке займатиметься сортуванням та утилізацією твердих побутових відходів. Розгляд Програми рекомендований на сесію.

У питанні про хід виконання Програми, яка охоплює дорожні питання, виникла дискусія з приводу об’ємів тих робіт, які повинен виконати підрядник. Депутат Р. М. Мусійчук виявив інтерес до того, чи у проектах ремонту або реконструкції доріг прописані роботи з облаштування узбіч, відсіву і т. ін., тому що після ремонтів та реконструкції доріг очевидні недоробки. Голова комісії А. В. Давидов та депутати – члени комісії погодилися з постановкою такого питання, взяли інформацію про стан виконання Програми до відома  та рекомендували прийняти зміни до Програми з уточненнями.

Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології відхилила до розгляду на сесії районної ради одне з питань, яке погодила попередня комісія. Йдеться про зміни у регламенті районної ради, які стосуються запровадження електронної системи голосування «Рада-Голос». Справа в тім, що вартість установки цієї системи сягне близько 100 тисяч гривень. Голова комісії В. М. Оржехівський висловив думку, що у наш скрутний час, коли матеріальної допомоги потребують сім’ї учасників АТО, інші незахищені категорії населення, тобто існують більш нагальні проблеми, витрачати таку суму на зміну способу голосування – це марнотратство. Члени комісії підтримали та вирішили не рекомендувати це питання на сесію.

А от постійна комісія районної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням О. П. Гребенюка, питання про введення електронної системи голосування підтримала.

Інше питання, яке не знайшло одностайної підтримки на засіданні комісії – про створення комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради та затвердження Статуту, структури, штату, чисельності працівників та передачу майна.

Після тривалої дискусії комісія шляхом голосування не погодила  це питання, а   рекомендувала винести його на обговорення сесії районної ради 4 листопада.

pa262367

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.