Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У КАТЕРИНІВЦІ ОСВЯТИЛИ УКРАЇНСЬКУ ЦЕРКВУ

16 жовтня у селі Катеринівка Житомирського району було освячено храм Покрови Божої Матері української православної церкви Київського патріархату. На церемонію освячення, яку  провів архиєпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, прийшли мешканці села, голова Тетерівської сільської ради В. Ільницька, депутати районної  ради та Тетерівської сільської  громади.

 

– Народився ще один храм, ще один храм є на цій землі, – сказав владика Ізяслав. – Тепер у Катеринівці є куди прийти і помолитися, щоб звернутися до Бога зі своїми проханнями, подяками. Він є тим храмом, куди ви можете прийти  і сказати: Господи, дякую, що ти є, бо мені добре на цьому світі.

img_7947

Секретар єпархії архімандрит Ієремія за заслуги перед українською православною церквою Київського патріархату, за особистий внесок  в побудову Святопокровського  храму села Катеринівка  вручив Миколі Івановичу Сидоруку  орден  святого Миколая Чудотворця.

img_7958

Медаллю «За жертовність і любов до України» був  відзначений Юрій Сильвестрович Шевчук.

img_7970

– Дякую усім, хто долучився до будівництва цього храму, радий, що моя родина підтримала мене, коли я вирішив збудувати церкву.  Вітаю вас з цим торжественним днем у житті громади. Переконаний, що дорога до церви не буде заростати, – з таким привітанням звернувся  Микола Сидорук.

– Шановна громадо, у нас сьогодні велике свято – у нас з’явився храм, ми його освятили. Це була задумка  депутата Тетерівської  сільської громади Миколи Сидорука, ми зробили добру справу не лише для себе, а й для своїх дітей і показали приклад, що ми можемо згуртовуватися і робити добро для України, продовжувати традиції наших предків, –  сказав Юрій Шевчук.

img_7989

Світлана Миколаївна Сидорук:

– Усе, що є найкраще, створене Богом і ми повинні це цінити. Людина, котра це розуміє, щаслива, а той, хто цього не розуміє, у неї виникають протиріччя  і вона не може бути щасливою. Якщо ми просинаємося вранці, маємо радіти сонцю, листочку на дереві, щоб родина була жива та здорова. Я думаю, що робота, яку ми зробили, принесе радість для кожного мешканця сільської громади, тому я підтримала свого чоловіка, коли він прагнув збудувати церкву в Катеринівці.

 

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.