Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СЕРГІЙ МИКИТЮК ВЗЯВ УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОМУ БІЗНЕС-ФОРУМІ

14 жовтня на  території підприємства «Кромберг енд Шуберт Житомир», що розташоване на землях Оліївської сільської ради, відбувся українсько-польський бізнес-форум. Його учасниками стали близько сотні підприємців і представників влади, Польщу представили 30 делегатів. Участь у форумі взяв голова райдержадміністрації Сергій Микитюк.

 Головною метою заходу була презентація інноваційно-інвестиційного потенціалу та перспектив розвитку Житомирської області, обговорення можливостей налагодження співробітництва регіону з польською стороною та встановлення відповідних партнерських відносин.

«На Житомирщині проживає велика польська діаспора – це близько 49 тисяч населення. Сьогодні Польща є одним із найбільших зовнішньоекономічних партнерів Житомирської області: займає перше місце серед партнерів за обсягами торговельних операцій і шосте місце у сфері інвестиційного співробітництва. Але я маю велике сподівання, що спільними зусиллями шосте місце у сфері інвестиційного співробітництва з часом переросте так само в перше місце. 35 підприємств області утворені за участю польських інвесторів. Ми підписали 12 угод про співпрацю між районами області та польськими повітами, а також дві угоди – між областю та воєводствами. Ми співпрацюємо з Польщею та переймаємо досвід у втіленні найголовнішої реформи нашої країни – децентралізації», – зазначив, відкриваючи захід т. в. о. голови Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Голова райдержадміністрації Сергій Микитюк у рамках форуму обговорив перспективи інвестування в бізнес на території Житомирського району та провів ряд переговорів, зокрема, і з фінансовим директором ТОВ «Кромберг енд Шуберт Житомир» Олександром Шаварським. За словами голови райдержадміністрації, такі зустрічі є надважливими і мають проходити регулярно із якомога ширшим залученням не лише представників влади, але й власне представників підприємницьких кіл обох країн.

Зауважимо, що ТОВ «Кромберг енд Шуберт Житомир» працює у нас близько року. Штат його працівників уже становить 1836 осіб. Саме на підготовці фахових кадрів і акцентує увагу фінансовий директор підприємства, розповідаючи про основні стратегії його розвитку.

«Коли ми проводимо будь-які бізнес-форуми, важливо людей переконати, що справді в Україну варто інвестувати. Ми дуже тішимося, що організатори обрали саме наше підприємство, де ми можемо показати так звані «success-story», тобто історії успіху. Наразі ми інвестували в цей завод уже 20 млн. євро. Власне інвестиції – то справа для нас другорядна. Значно важливішим для нас є те, що це підприємство за рік фактично з нуля змогло набрати, вивчити та інтегрувати у виробництво майже 2 тисячі людей при середній заробітній платі 8-9 тис. грн.», – зазначив  Олександр Шаварський.

 

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.