Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

В ОЗЕРНОМУ НА ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІЙСЬКОВІ ПІДНІМАЛИ ГИРІ ТА МАЛЮВАЛИ КОЗАКА

Столи з різноманітними блюдами народної кухні від місцевих підприємств, організацій і установ, солдатські каша та чай, спортивні змагання військовослужбовців, конкурс дитячих малюнків, виступи місцевих артистів-аматорів, виставка робіт майстрів народної творчості, функціонування дитячих ігрових атракціонів – далеко не весь перелік заходів святкування Дня Захисника України та Покрови в Новогуйвинській селищній раді.

На території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району дислокується біля десятка військових частин та ДП “Житомирський бронетанковий завод”. Тут практично кожен другий військовослужбовець є учасником АТО. Саме сюди у День захисника України, водночас і у День українського козацтва та на Покрову Пресвятої Богородиці до колишнього військового містечка Озерне на запрошення очільника місцевого органу місцевого самоврядування прибув народний депутат України, учасник бойових дій, ліквідатор наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Развадовський.

Офіційна ж його частина розпочалася вітанням Новогуйвинського селищного голови Зої Гончаренко жителів територіальної громади та гостей заходу з потрійним святом, побажанням, щоб Матір Божа своїм Покровом захистила нашу Вітчизну та її патріотів від усіх негараздів. Добре розуміючи реалії сьогодення для України, організацію свята вона пояснила прагненням хоч трішки відволікти увагу людей від бойових дій на сході нашої Батьківщини, створити підстави їм для гарного настрою, показати світу, що наша країна – європейська, миролюбива, не прагне війни, а лише вимушена захищатися від зовнішньої агресії.

За військовий героїзм та активну участь у житті громади, Зоя Григорівна нагородила подарунковими сувенірами командирів військових частин, учасників бойових дій Євгенія Коржау, Ярослава Лєрмана, Юрія Клєвана, Вадима Онищенка, Віталія Бахмата, Олександра Намлієва, Андрія Українця, керівника 190 Навчального центру Сергія Киряна та командира роти охорони Петра Мельника. Після цього запросила до слова доброго, вірного, надійного, завжди очікуваного друга для громади, Почесного громадянина смт Новогуйвинське Віктора Развадовського.

Подякувавши за запрошення на захід, за постійну чисельну довіру під час виборчих кампаній місцевим жителям, привітавши їх з величними державними та релігійними святами, побажавши їм якнайшвидшого переможного миру, добробуту та щасливого довгого віку, повернення захисників України живими і здоровими до рідних домівок, депутат Верховної Ради запевнив, що і надалі, наскільки вистачить здоров’я та можливостей, буде добросовісно виконувати взяті перед людьми і Батьківщиною зобов’язання.

pa142279

А вже зроблено, відверто кажучи, не мало. З перших днів неоголошеної російсько-української війни у рамках благодійної акції «Збережи життя солдату» народний обранець систематично передає захисникам Вітчизни предмети першої необхідності, придбані у відповідності до їх клопотання. Восени 2014 року найперше завдяки Віктору Развадовському, який вишукав десятки тисяч гривень на придбання водяних насосів, вдалося забезпечити мешканців Озерного водою та теплом. Постійну увагу та допомогу з його боку відчувають ДНЗ “Сонячний теремок” та Озерненська гімназія (на вирішення проблем якої тільки у поточному році за рахунок бюджетних та власних коштів парламентарія буде спрямовано біля 400 тис. грн.).

“Пригадую 1998 рік, коли я вперше потрапив до вашого містечка, на той час закритого гарнізону. Тоді тут перед вами я сказав і сьогодні повторюю: без сильної сучасної Армії з гідним соціальним захистом військових побудувати успішну незалежну Україну нереально, – наголосив Віктор Развадовський. – Дуже шкода, що попереднє керівництво країни вважало інакше, внаслідок чого і стала можливою зовнішня збройна агресія в Україну. Вірю, що теперішня влада – і Президент, і Кабінет Міністрів, і Верховна Рада – зробили правильні висновки, а тому військові люди у нас нарешті отримають усе необхідне для життя і гарантування територіальної цілісності та національної безпеки України”.

Після виступу народний депутат передав кошти Новогуйвинському сільському голові на невідкладний поточний ремонт Озерненського 52 гарнізонного будинку офіцерів, закриття якого вдалося уникнути внаслідок депутатських клопотань парламентарія. А освяченим настоятелем церкви Святих Кирила і Мефодія отцем Дімітрієм в козачата гімназистам народний обранець подарував браслети-обереги.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток населених пунктів Новогуйвинської територіальної громади Зоя Гончаренко вручила Віктору Развадовському Почесну грамоту Новогуйвинської селищної ради. Щирі слова вдячності на його адресу висловили командири гарнізону смт Озерне Євгеній Коржау та військових частин, учні та директор Озерненської гімназії Анатолій Власюк, вихованці та працівники місцевого дитячого садочка. Відзнакою “За заслуги перед громадою” за багаторічну плідну працю на благо Житомирщини та благодійну діяльність нагородила народного депутата України голова правління “Українського фонду благодійності” Леся Морозова.

Приємним сюрпризом для учасників святкування в смт Озерне від Віктора Развадовського став концертний виступ його бойових побратимів – артистів популярного та неперевершеного у жанрі військово-патріотичної пісні гурту “Контингент”.

pa142292

pa142265

Відгукнувся 14 жовтня народний депутат і на запрошення Вересівського сільського голови Олександра Шута відвідати їх населений пункт з нагоди храмового свята. Віктор Развадовський побував на святковій літургії у Свято-Покровському Храмі с. Вересів, взяв участь у хресній ході, привітав вірян з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисника Вітчизни, Днем українського козацтва, Днем села, попросив їх щоденно молитися за закінчення війни, захисників України, повернення на шлях праведний паліїв війни та зробив пожертву на ремонт місцевої церкви.

Привітали жителів та гостей Вересів зі святами також Вересівський сільський голова Олександр Шут, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, депутат обласної ради Руслан Павлюк. А депутати районної ради 7-го скликання Геннадій Горбенко, Василь Козел та Василь Стах зі щирими вітаннями і побажаннями добра іменинникам ще й подарували Вересівському ДНЗ “Журавлик” скульптури лелек.

Дотримався Віктор Развадовський також слова, даного жителям Глибочицької територіальної громади під час нещодавнього святкування 445-ї річниці Глибочиці, подарувавши їм до Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва незабутній виступ у місцевому Будинку культури Поліського академічного ансамблю пісні і танцю “Льонок”.

Мар’ян ОСИКА

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.