Сьогодні: 17 січня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Ярослав РЄБДЄВ: «АВТОРИТЕТ «СВОБОДИ» ЗРОСТАЄ, БО МИ ЗАЙМАЄМОСЬ РЕАЛЬНИМИ СПРАВАМИ»

 Інтервю депутата Житомирської районної ради Ярослава Анатолійовича РЄБДЄВА (фракція ВО «СВОБОДА»).

 

– Ярославе Анатолійовичу, що вас спонукало стати депутатом?

– Депутатом районної ради  став вдруге, раніше обирався  депутатом Тетерівської сільської ради. Якщо говорити про мотиви мого депутатства, то почну з того, що я є представником партії «Свобода» і приналежність до цієї політичної сили значною мірою  й спонукала мене стати вчергове депутатом. Адже усім зрозуміло, що партія має лише тоді вплив, коли вона має своїх представників серед депутатів різних рівнів. Завдання ВО «Свобода» зрозумілі всім – це розбудова заможної незалежної України.

Якщо ти пішов в політику, ти не повинен зупинятися на півдорозі.

– Чи задоволені ви депутатською роботою?

– Якщо порівняти минулу депутатську каденцію районної ради з нинішньою, я б відзначив, що депутати цього скликання, не дивлячись на їхню політичну приналежність, є більш сконсолідованими. Ця депутатська каденція постмайданівська, в Україні продовжується війна і це значною мірою впливає на депутатську роботу. Є політичні течії, інтриги, але районна рада працює і забезпечує функціонування соціальної сфери району: ремонтуються МАФи, відкриваються дитячі садочки. Ремонтуються дороги.

– Що вважаєте серед головних здобутків районної ради?

– Люди працюють, сплачують податки, а завдання ради – розпорядитися бюджетними коштами так, щоб вони були ефективно використані на розвиток громади, а не проїдалися. Нинішня районна рада намагається  справлятися з цим завданням.

– Чи ви особисто вірили в перемогу вашого однопартійця Сергія Крутія на виборах голови Житомирської районної ради?

– Коли ВО «Свобода» йшла на вибори до районної ради, ми були переконані, що Сергій Крутій стане головою Житомирської районної ради.

– Ярославе Анатолійовичу, при такій політичній строкатості в районній  раді, чим керуєтеся під час голосування за ті чи інші питання? 

– Здоровим глуздом.

– Чим відзначається робота у депутатській фракції  ВО «Свобода»?

– У нашої політичної сили є програма захисту прав українців і ми діємо відповідно до цієї програми, ми не політичний проект, ми партія, яка має ідеологічну основу, а тому авторитет «Свободи» зростає.

– Фракція ВО «Свободи» у Житомирській районній раді займається волонтерською діяльністю, уже десятки разів свободівці були в зоні АТО, відвозячи туди допомогу.

– Коли в Україні війна, ми повинні всі консолідуватися, мобілізуватися, хто зі зброєю в руках, хто справами, хто  з допомогою задля захисту України від російської агресії. Не має значення, чи ти депутат Верховної Ради, чи ти не депутат, усі повинні перейматися відповідальністю за долю своєї держави. У нас є «Легіон Свободи», його представники воюють у різних військових підзрозділах і ми намагаємося цю війну виграти. Ми виграємо цю війну у будь-якому разі.

dsc07090

dsc07074

– Минулого тижня ви знову повернулися зі  сходу України, які настрої в українських бійців?  

– Російська сторона займається постійними провокаціями, вона намагається поновити такі бойові дії, як у 2014-2015 роках, коли був Донецький аеропорт.  Пам’ятаю, тоді, щоб заїхати волонтерам в Піски, потрібно було перечекати кілька діб.

Сьогодні там наші побратими і ми не маємо права залишити їх наодинці. Коли повертаєшся із зони АТО, бачиш, що вже за Харковом немає війни, усвідомлюєш, що там  хлопці відстоюють нашу державу і у них також є родини, діти, які за них переживають. А настрої такі: всі хочуть, щоб війна швидше закінчилася.

Займаючись волонтерською діяльністю, «Свобода» показує приклад єдності з тими, хто відстоює нашу незалежність і свободу. Минулого тижня загинув  двадцятитрирічний свободівець Мирослав Мисла якраз там, куди ми возимо допомогу – це 93 бригада, батальйон «Карпатська Січ».

Дуже багато простих людей допомагає нам збирати допомогу. Ми вдячні своєму однопартійцю Сергію Уницькому, який організував громаду села Лука для збору допомоги, Рудня-Городищенському сільському голові І. Нероді, Вересівському сільському голові О. Шуту, начальнику управління агропромислового розвитку Житомирської РДА В. Оржехівському, який залучив сільськогосподарських виробників району допомогти українській армії. Нам допомагали мешканці Клітчина, Озерного та Глибочка. Особлива подяка депутату районної ради В. Дєньзі, директору ПП «Зелене місто» Л. Шаталовій.

dsc07079

dsc07095

dsc07081

dsc07068

dsc07065

dsc07098

dsc07097

– Що для вас означає бути патріотом України?

– Я навіть не задумувався над цим, просто треба любити свою родину, свою землю, свою країну. Кожен повинен дбати про свою родину, гуртом про Україну – це і є патріотизм.

– Що хочете побажати своїм виборцям у свято Покрови?

– Козацького здоров’я усім, щастя, незламної віри в Україну та її народ, віри усім, надії та любові.

 

Інтерв’ю провів

Сергій МОТРИЧ

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.