Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Сергій МИКИТЮК: «МИ НАЛАГОДЖУЄМО РОБОТУ ТАК, ЩОБ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ ВІДЧУЛИ, ЩО РАЙОННА ВЛАДА ПРАЦЮЄ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ»

У районі тривають роботи із впорядкування і ремонту закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства З початку жовтня проведено ряд робіт із впорядкування і ремонту закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства.

Зокрема, виконано частковий ремонт фасаду Будинку культури с. Кодня. На це використано 70 тис. грн. Також ведуться роботи з утеплення фасаду Школи мистецтв с. Висока Піч, де вже їх виконано на 80%. Загальна сума кошторису тут складає 996 тис. грн. (300 тис грн. вже проплачено). Проведено ремонт в приміщенні Будинку культури с. Левків (за тиждень освоєно 170 тис. грн.). Для цього ж закладу закуплено одяг сцени на 55 тис. грн.

Прозвітувала про освоєння коштів і КУ «Центральна районна лікарня». Так, кошти, виділені рішенням сесії районної ради VII скликання від 29.07.2016 року №139 були використані на придбання водонагрівача для фізіотерапевтичного відділення в сумі 1599,00 грн.; придбання медобладнання – УГН-01М (кварц) для Новогуйвинської амбулаторії ЗПСМ, в сумі 6079,00 грн.; придбання електрокардіографа, в сумі 23680,00 грн.; придбання сухожарової шафи, в сумі 23999,00 грн.; придбання апарату УВЧ-80, в сумі 18399,00 грн.; придбання меблі для Зарічанській амбулаторії ЗПСМ  на суму 50371,00 грн. та вікна  для Сінгурівської амбулаторії ЗПСМ на  суму 27199,00 грн.

По відділу освіти за період з 1 по 10 жовтня використано кошти у сумі 12470,98 грн. за послуги відключення, заземлення для проведення робіт, зняття трифазного електролічильника, установка лічильника, пломбування комутаційного обладнання у Василівській ЗОШ. Також здійснено попередню оплату 30% на придбання будівельних матеріалів на поточний ремонт сходів головного входу (улаштування пандусу) в Новогуйвинській гімназії (18070,20 грн.).

11 жовтня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк ознайомився з ходом ремонтних робіт в луківскьому ДНЗ «Малятко». Тут практично завершено внутрішні роботи, залишається огородити прибудинкову територію. Заклад наразі розрахований на дві групи й вже незабаром буде готовий прийняти 50 маленьких вихованців. Раніше тут були ясла на 90 діток. Показово, що у даному випадку батьки зібрали 18 тис. грн. на огородження закладу.

Також цього дня голова райдержадміністрації побував у Станишівці, де оглянув приміщення під нову котельню у місцевому Будинку культури, яка працюватиме на альтернативних видах палива. Загальна потреба на ці роботи складає 190 тис. грн. Йшлося у Станишівці й про ремонт ФАПу та облаштування подібного медичного закладу у с. Слобода-Селець.

С. Микитюк оглянув під’їзд до села та дорогу в с. Тарасівка, громада якої просить виділити субвенцію з районного бюджету на  ремонт.

Загалом капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у районі продовжується.

Так, 6 жовтня голова райдержадміністрації на чолі робочої групи по обстеженню технічного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення проінспектував результати ремонтних робіт на дорозі С06707 Гуйва – Озерне (з примиканням на км 2+567). Робоча група, до якої було залучено спеціаліста Служби автомобільних доріг Житомирської області Олександра Охмана, який здійснював технічний нагляд за ремонтними роботами, за участі начальника відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Євгенії Гуленко, депутата районної ради Віктора Загладька та директора підрядної організації Арташеса Григоряна, провела огляд дороги та дійшла висновку про належну якість ремонту (на фото).

Комунальні підприємства району завершують підготовку до опалювального сезону 2016-2017 рр. Уже розпочато опалювальний сезон для населення та закладів бюджетної сфери у смт Новогуйвинське. Завершується капітальний ремонт теплових мереж в смт Озерне. Серед закладів освіти 23 школи і 26 садочків вже опалюються.

 

Юрій ОГІРЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.