Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ПІВСТОЛІТТЯ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ ВІДЗНАЧИЛИ ОЛЕКСІЙ ТА ЛІДІЯ КОВАЛЬЧУКИ

9 жовтня голова Житомирської районної ради ветеранів Олексій Григорович Ковальчук та його дружина Лідія Карпівна відзначили свій золотий ювілей – 50 років подружнього життя.

Познайомились вони під час навчання на фізико-математичному факультеті Житомирського педагогічного інституту ім. І. Франка. Лідія Карпівна опановувала професію вчителя математики, Олексій Григорович – вчителя фізики.

У 1966 році поєднали свої долі і ось вже 50 років йдуть по життю разом. Виростили та виховали двох синів, зараз опікуються трьома онуками та піврічною онучкою.

По закінченню навчання певний час працювали в школах Черняхівського та Житомирського районів. Робочий стаж Лідії Карпівни – 43 роки, з них 30 років у профтехосвіті, Олексій Григорович пропрацював 62 роки, з них 49 років на різних посадах в Житомирському районі. Майже 30 років віддано роботі в районній раді ветеранів, половина з яких на посаді її голови.

Робота Олексія Григоровича з ветеранами гідно оцінена: він нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, іменним годинником від Голови Верховної Ради України, має подяку Кабінету Міністрів України, йому присвоєні звання «Почесний ветеран України» та «Почесний громадянин Житомирського району».

Вітаючи подружжя Ковальчуків з золотим ювілеєм, бажаємо їм вічної весни у душі, а якщо осені – то тільки золотої, довгого й щасливого життя на радість дітям і внукам. Хай Бог дарує здоров’я, а в домі вашім живуть щастя, радість та любов.

Ольга ПРИЛУЦЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.