Сьогодні: 15 січня 2021 року - п"ятниця

wordpress themes.

ВІДБУЛИСЯ МАТЧІ ¼ ФІНАЛУ РОЗІГРАШУ КУБКУ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

9 жовтня відбулися матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубку району з футболу 2016 року. Чвертьфінальні матчі відбулись на двох стадіонах – у Високій Печі та Ліщині. І якщо на високопічському стадіоні фаворити впевнено здолали своїх суперників із розгромними рахунками, то на ліщинському стадіоні все було більш напружено.

Так, переможець першої ліги «Лука-Агро» у важкому матчі з хокейним рахунком 5:3 здолав вищоліговий «Метеор». Найнапруженіша боротьба серед усіх чвертьфіналів точилася у матчі між представником першої ліги клітчинським «Хіміком» та срібним призером чемпіонату – вищоліговим «Дангардом». У цьому матчі долю путівки до півфіналу вирішив єдиний гол, який вдалось провести гравцям «Дангарду».

Результати матчів 1/4 фіналу розіграшу Кубку району:

«ЛУКА-АГРО» (Лука) – «МЕТЕОР» (Василівка)  5:3

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода-Селець)  5:1

«ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч)  – «ДОВЖИК»  4:1

«ХІМІК» (Клітчин)  – «ДАНГАРД»  0:1

Матчі 1/2 фіналу відбудуться 16 жовтня, а фінальний матч  – 23 жовтня на стадіоні смт Новогуйвинського. Тож запрошуємо вболівальників на вирішальні матчі розіграшу Кубку Житомирського району 2016 року.

1/2 фіналу розіграшу Кубку району

16 жовтня,  неділя
стадіон

ВИСОКА  ПІЧ

09.30  «ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч) – «ЛУКА-АГРО» (Лука)
11.30   «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ДАНГАРД»

Висловлюємо вдячність генеральному партнеру чемпіонату компанії «РОС» (Вікна, Двері) та спортивному магазину «Ліга-Спорт» за підтримку. Докладнішу інформацію про хід чемпіонату дивіться на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua.