Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВЕРЕСІВСЬКА ГРОМАДА ЗІБРАЛА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКИМ БІЙЦЯМ У ЗОНУ АТО

Зараз ми є свідками боротьби України за свою єдність і свободу. Тому в серці кожного українця це запеклося рубцем, кровоточить та не дає спокійно жити, мислити, дихати. Це біда усієї країни, і бути осторонь не може ні одна людина.

На підтримку та допомогу українським воїнам, землякам, які захищають нашу незалежність та територіальну цілісність країни на сході України, Вересівська сільська громада 29 вересня організувала збір матеріальної допомоги.

До акції долучились не тільки жителі села, а й учні та працівники Вересівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. І вже наступного дня діти назносили гори консервації, круп, овочів. Скільки всього необхідного зібрали для воїнів – підрахувати складно, адже учні були надзвичайно активними, а їхня ініціатива і щирі почуття глибоко вражають.

За підтримки Вересівського сільського голови Олександра Васильовича Шута було організовано збір матеріальної допомоги та одним із перших доставлено до районної ради, звідки все мало бути відправлено воїнам у зону АТО.

Військово-патріотичне виховання, яке стало в наш час нагальною потребою, отримало таким чином своє практичне втілення.

Весь колектив школи вірить та має надію, що ця братовбивча війна закінчиться, і на нашій землі знову пануватиме мир.

К. М. ІВАНЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.