Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – В НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Підготовка до нового навчального року – це невід’ємна частина створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу. Працівники Глибочицької  ЗОШ І-III ступенів плідно готувалися до нового навчального року. До ремонтних робіт з власної ініціативи активно долучилися і техпрацівники, і вчителі, і батьки. І спільна праця дала гарні результати.

Свято першого вересня – День знань – учні нашої школи зустріли в ошатних, відремонтованих приміщеннях. А найголовніше – створено найоптимальніші умови для навчання першокласників. Дуже приємно, коли життям навчальних закладів цікавляться і турбуються небайдужі і щирі люди – це наші депутати. Завдяки їм покращується навчально-виховний процес та матеріальна база.

Учителі, батьки, учні нашої школи висловлюють найщиріші слова вдячності голові Житомирської районної ради С. Г. Крутію, голові Житомирської райдержадміністрації С. М. Микитюку та депутатам Житомирської районної ради VII скликання. За сприяння депутата райради Л. О. Нечипорук,  підтримки голови Житомирської райради С. Г. Крутія та депутатів з районного бюджету виділено 50 тисяч гривень на придбання стільців у актову залу, 18 тисяч гривень для придбання парт та стільців для учнів першого класу.

Спільними зусиллями ми створили безпечні, затишні умови для перебування наших дітей у школі.

%d1%81%d0%bf%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%b8-%d0%b7%d1%83%d1%81%d0%b8%d0%bb%d0%bb%d1%8f%d0%bc%d0%b8

Дякуємо депутатам, керівникам Житомирського району за розуміння, співпрацю та активну життєву позицію. Успіхи учнів Глибочицької ЗОШ І-III ступенів – це наша спільна праця. Завдяки вашій підтримці, розумінню ми зможемо і далі працювати з учнями, сповненими сил і прагнень до знань, творчості, щасливого життя.

 

І. В. ПОЛІЩУК, класовод 1 класу.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.