Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

133 ДИТЯЧІ САДОЧКИ ОТРИМАЛИ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ «CANON»

Народний депутат України Віктор Развадовський привітав вихователів і всіх дошкільних працівників з їхнім професійним святом, яке вп’яте 27 вересня святкує Україна.

Народний депутат сказав, що від результатів праці цих фахівців великою мірою залежить благополуччя дитинства та подальша доля кожного їхнього вихованця, пізнання ним секретів навколишнього світу, ставлення до Батьківщини. В. Развадовський побажав їм міцного здоров’я, особистого щастя, добра, творчого натхнення та вдячності за свою роботу від дітей, їхніх батьків та держави. Парламентарій передав кожному дошкільному навчальному закладу свого виборчого округу багатофункціональні пристрої «Canon» – щоб у них було на чому сканувати, ксерокопіювати та друкувати роздаткові матеріали для малечі.

Кілька керівників ДНЗ отримали вітання та необхідні для роботи подарунки безпосередньо з рук народного обранця під час урочистих заходів до Дня села у Глибочиці та Кодні, кудись їх доставили його помічники-консультанти, а Сінгурівський дитячий садочок «Дивограй»  напередодні Дня вихователів і всіх дошкільних працівників Віктор Развадовський відвідав особисто.

10-1

У цьому затишному закладі, який відновив свою діяльність у 2010 році, у чотирьох групах наразі перебуває 91 дитина із Сінгурів, Вишневого, Волиці та Двірця. Щоправда, бажаючих готуватися у ньому до школи і життя набагато більше. Це та інші питання стали предметом розмови трудового колективу ДНЗ з народним депутатом України. За постійну увагу та допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази дитячого садочка його керівник Наталія Руда висловила Віктору Развадовському щирі слова вдячності, а дітки віддячили йому прекрасним концертним виступом.

Під час перебування у виборчому окрузі народний депутат провів плідні зустрічі із головами та депутатами сільських рад, на яких було озвучено позиції, зауваження, побажання та узгоджено спільні дії сторін щодо реформування країни.

Коднянський сільський голова Наталія Бовсунівська подякувала Віктору Развадовському за виділені за його клопотанням з державного бюджету 50 тис. грн. на заміну віконних блоків у Коднянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Сінгурівський сільський голова Юрій Прокопець висловив вдячність народному депутату за залучення з держбюджету  125 тис. грн. на реконструкцію даху Сінгурівської школи, а Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський – за 150 тис. грн. на капітальний ремонт даху Березинської ЗОШ І-го ступеню.

 

Микола КРИНИЧНИЙ

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.