Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ЛИСТ МИРУ УЧНІВ СІНГУРІВСЬКОЇ ШКОЛИ СТАВ ОКРАСОЮ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Флешмобом з дитячими малюнками та плакатом про мир і дружбу, різнобарвними повітряними кульками, синьо-жовтими прапорцями та власноруч вирощеними квітами на Житомирщині до заходів в рамках Міжнародного дня миру приєдналися вихованці Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  • Щорічно 21 вересня світ відзначає День миру. Це свято започатковане резолюцією Генеральної Асамблеї ООН з 1982 року. З того часу до акції приєдналося мільйони людей, охопивши багато країн. У цей день ми вирішили не тільки вкотре замислитися про мир, а й зробити щось особливе заради нього. Так народилася ідея організації флешмобу «Сонце нам сяє, сяє!» – символу свободи, дружби, миру та дитячої радості, – розповіла передісторію заходу учениця 11 класу школи Оксана Повшедна.
  • Великою радістю для нас було те, що до нашої акції приєднався народний депутат України Віктор Йосипович Развадовський. Він теж засвідчив сподівання про те, що мир в Україні запанує в найближчий час. Учні школи від імені усіх жителів нашого села вручили йому «Лист Миру», в якому закликають паліїв війни припинити військові дії на сході України, об’єднати зусилля політиків та народів світу для припинення усіх збройних конфліктів. Адже для того, щоб підростати, навчатися, радіти, гратися і сміятися, нам потрібен мир, – сказала учениця 11 класу школи Лілія Луценко.
  • 8

Для юних українців з Житомирщини значення миру є надзвичайно містким, вагомим і вкрай жаданим. Тому, вручивши «Лист Миру» народному обранцю, попросили його донести їх дитячі бажання до усіх політиків держави.

  • Багато наших земляків – батьки дітей, їх родичі – сьогодні захищають територіальну цілісність України, воюють в зоні АТО. Тому наші діти сповна пізнали, що таке війна. Відтак, напевне, не має жодної людини в нашій країні, жодної дитини, яка б не мріяла – найперше – про мир. І наш Лист – переконливе свідчення цього, – вважає заступник директора школи Зоя Мацібора.

Віктор Развадовський охоче підтримує шкільні колективи, адже переконаний: діти здатні змінити на краще майбутнє України. – У цей день будемо просити і Бога, і Президента, і Уряд, і Верховну Раду, щоб у нашій країні якнайшвидше наступив мир. Для цього мають зробити усе залежне від них і політики, і пересічні громадяни України. Тільки в такому випадку ми зможемо відбити бажання держави-агресора з нами воювати. Наша країна –мирна держава. Ми хочемо миру. І, сподіваюся, спільними зусиллями забезпечимо його у найближчій перспективі, – наголосив парламентарій.

А щоб донести до відома колег-депутатів, керівництва країни та світової громадськості світлі прагнення дітей з Житомирщини, «Лист Миру» учнів Сінгурівської школи Віктор Развадовський, як і обіцяв, розмістив у приміщенні сесійної зали Верховної Ради України у день чергового пленарного засідання законодавчого органу нашої Батьківщини.

Ніна СОБКОВИЧ,

Максим ОБЕРТИН

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.