Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

КРОПИВНИЦЬКИЙ ЗНОВУ ПОПАВСЯ НА НЕПРАВДІ

 Такий висновок випливає із зіставлення посту депутата Житомирської обласної ради, керівника ВО «Батьківщина»  Володимира Кропивницького на власній сторінці у Facebook та письмового запевнення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Так, у своєму повідомленні в мережі Інтернет Володимир Кропивницький стверджує, що «голова фракції ВО «Батьківщина» мав виконати ПОТРІЙНУ почесну місію та привітати чуднівчан, зачитавши листи від Голови Верховної Ради, Голови обласної ради та усього депутатського корпусу». Грамотність написаного оцінювати вам, шановні читачі. А ось щодо достовірності такого твердження – його минулого тижня особисто спростував Андрій Парубій під час спілкування з колегами-депутатами (у тому числі від Житомирщини) запевненням, що не уповноважував того зачитувати від свого імені вітання чуднівчанам із 600-річчям їхнього міста.

Не міг, виявляється, Володимир Кропивницький привітати ювілярів і від депутатського корпусу Житомирської обласної ради, оскільки відповідно до Регламенту роботи Житомирської обласної ради, якого зобов’язаний додержуватися кожен депутат (ст. 74), ні депутатська фракція (ст. 97), ні навіть постійна депутатська комісія (ст. 116), не те що сам депутат, не мають права виступати від імені обласної ради. А рішення про відповідне доручення депутату Кропивницькому, як того вимагає ст. 78 Регламенту, обласна рада не ухвалювала. Утім, всього цього він або не знає, або нахабно ігнорує.

Єдине, що теоретично міг зробити Володимир Кропивницький – привітати жителів та гостей Чуднова від імені голови обласної ради. Та й то не як керівник фракції ВО «Батьківщина», а лише як депутат. В іншому випадку йому справедливо мали право і повинні були вказати на вихід. Адже депутат повинен представляти своїх виборців у обласній раді, а не використовувати даний орган місцевого самоврядування для рекламування своєї нової політичної приналежності (уже й важко сказати, якої за ліком) не в своєму виборчому окрузі (обирався у м. Житомирі) на не ним організованому загальноміському святі у Чуднові.

Звісно, не мені давати поради керівництву органу місцевого самоврядування обласного рівня, однак, куди логічніше та справедливіше було б, якби голова обласної ради чи її заступники (які уповноважені офіційно представляти раду в межах, визначених законодавством), не маючи часу особисто привітати чуднівчан із 600-ю річницею їхнього міста, доручили зачитати таке вітання депутату обласної ради від Чуднівщини добродію Віктору Заруцькому (до речі, теж представнику ВО «Батьківщина»).

У підсумку, не має сумніву, бездарна політична інтрижка не лише не принесла «плюсів» її авторам та виконавцю, а й матиме негативні наслідки для чергової політичної сили, до якої наразі прибився Володимир Кропивницький. Той самий, який, балотуючись від Соціалістичної партії України Олександра Мороза, у 2012 році під час чергових виборів народних депутатів України у своєму інформаційному бюлетені «Поліська правда» від 18 жовтня 2012 року №6 твердив, що має підтримку Благочинних отців Чуднівського та Романівського районів. Проте ця неправда була письмово спростована самими протоієреями Андрієм та Василієм (http://ruporzt.com.ua/politica/42769-svyascheniki-zhitomirschini-sprostuvali-nformacyu-pro-pdtrimku-nimi-na-viborah-kandidaturi-volodimira-kropivnickogo.html).

А у 2014 році Володимир Кропивницький грішив неправдою, позиціонуючи себе кандидатом від Блоку Петра Порошенка. Успів засвітитися він також у політичній партії «Воля».

І не тільки у цих політичних силах – на шляху до ВО «Батьківщина».

%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b1%d1%80%d0%b5%d1%85%d0%bd%d1%8f

 

 

Максим ОБЕРТИН

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.