Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ГЛИБОЧИЦЯ ВІДЗНАЧИЛА 445 РІЧНИЦЮ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

Як свідчать історичні дослідження, невелике поселення поблизу Житомира з назвою Вацьків вперше було згадане у офіційних документах у 1571 році. З цієї дати і починається відлік існування сучасної Глибочиці, яка отримала нову назву після Другої світової війни.

Святкові заходи з нагоди знаменної річниці відбулися 25 вересня.  У свій вихідний день жителі Глибочицької сільської ради мали змогу цікаво і змістовно відсвяткувати День народження рідного села. Адже програма святкування складалася з різноманітних заходів, які тривали протягом всього дня.

Розпочалося відзначення з  святкового богослужіння за село в храмі «Різдва Пресвятої Богородиці». Потім урочиста частина продовжилася біля місцевої школи, де жителів Глибочиці привітали гості свята: голова Житомирської райдержадміністрації С. М. Микитюк, депутат обласної ради Р. В. Павлюк, ректор Житомирського національного агроекологічного університету О. В. Скидан, голова асоціації сільських голів Житомирського району, Станишівський сільський голова Ю. В. Матвійчук, Ліщинський сільський голова Г. М. Бочковська, депутат районної ради Л. О. Нечипорук. Завітав на свято до Глибочиці і народний депутат України В. Й. Развадовський.

%d0%b3%d0%bb%d0%b8%d0%b1%d0%be%d1%87%d0%b8%d1%86%d1%8f

p9251975

Багато приємних слів почув на свою адресу Глибочицький сільський голова Сергій Вікторович Сокальський, адже довірена йому  сільська рада є однією з найуспішніших у Житомирському районі за показниками розвитку соціальної та культурної сфер. Визнанням роботи Глибочицького голови є і обрання його головою асоціації сільських голів Житомирської області. Результатами спільної праці керівництва сільської ради, виконкому, місцевих депутатів за останні роки стало відкриття спортивного комплексу ім. В. І. Міщенка, створення Музею історії сіл громади, відкриття дошкільних навчальних закладів –  «Сонечко» у Гадзинці та «Малятко» у Березині. Сільська рада  повністю взяла на утримання Березинську ЗОШ І ступеня. Реконструйовано вуличне освітлення, здійснюється поточний і капітальний ремонт доріг. Сільський голова впевнений, що у Глибочицької сільської громади є перспективи – подальшого розвитку набуватимуть всі населені пункти, які входять до її складу.

p9251991

Голова райдержадміністрації Сергій Микитюк у своєму вітальному слові висловив побажання, щоб у Глибочицької сільської ради з’явилася ще одна перспектива – об’єднати навколо себе інші громади, створивши разом на території району ще одну об’єднану територіальну громаду. Досвід показує, що децентралізація – це потужний ривок до розвитку, це відкриття нових можливостей для кожної громади, яка вирішила об’єднатися з іншими. Про це зауважив і віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, який нещодавно побував з робочим візитом у Тетерівській ОТГ.

Під час урочистої частини свята піснями та віршами гостей вітали учні Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, автор книги про історію села Глибочиці, поет-аматор Ігор Штанько, який звернувся до присутніх від імені легендарного Вацька, з оселі якого і розпочалося будівництво села.

Жителі села – працівники сільської ради, освітніх, медичних та культурних закладів отримали почесні відзнаки та премії від Житомирської райдержадміністрації, районної ради та від Глибочицької сільської ради.

%d0%b3%d0%bb%d0%b8%d0%b1

У приміщенні школи були організовані  виставка квітів «Моє село – найкраще місце на землі», турнір з настільного тенісу. На стадіоні місцевого спорткомплексу пройшов футбольний турнір між дитячими командами Глибочиці та м. Житомира.

%d0%b3%d0%bb%d0%b8%d0%b1

Свято для глибочан та гостей продовжилося у приміщенні Будинку культури – тут були організовані ярмарок української національної кухні, виставка «Врожай-2016», майстер-класи з рукоділля,  фестиваль вареників «по-глибочицьки». Також на учасників свята чекали яскраві видовища: виступ спортивного клубу «Кіокушинай-карате», виступ духового оркестру «Світязь» та піша хода барабанщиць – як подарунок від агроекологічного університету,  кінна верхова їзда, авіашоу та святковий салют.

%d0%b3%d0%bb%d0%b8%d0%b1

%d0%b3%d0%bb%d0%b8%d0%b1%d0%be%d1%87%d0%b8%d1%86%d1%8f-2

p9251952

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.