Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

НАРАДА З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

28 вересня голова Житомирської районної ради Сергій Крутій та керівник апарату Житомирської РДА Алла Ковальчук провели  нараду з сільськими головами.

Начальник відділу культури та туризму Житомирської РДА  Тетяна Яворська  повідомила, що 13 жовтня в селі Кодня відбудеться велике  районне свято, приурочене Покрові, Дню українського козацтва та Дню захисника Вітчизни. Це свято вперше буде проведено на обласному рівні, на нього запрошені голови районних адміністрацій області та творчі колективи з різних районів.

– Це свято  в історичному селі Кодня  має набути обласного статусу, а згодом всеукраїнського, – сказала  Т.  Яворська. – Це буде неповторне свято, яке презентуватиме нашу історію та культуру.

Т. Яворська закликала сільських голів підтримати це починання.

– На мій погляд, ми започатковуємо велику справу, – зазначив депутат Житомирської районної ради, директор ДП «Житомирський лісгосп» Руслан Карчевський. – Ми не повинні забувати та втрачати нашу історію, і це свято має об’єднати молодь навколо  національних цінностей.

Керівник апарату Житомирської РДА А. Ковальчук сказала, що це свято започатковується для іміджу Житомирського району, а тому участь у ньому місцевих  сільських рад вона вважає обов’язковою.

Про стан правового використання сільськогосподарських угідь повідомив  начальник управління агропромислового розвитку Житомирської РДА  Володимир Оржехівський. На сьогодні в  Житомирському районі органами держгеокадастру не сформована інформація щодо понад 5000 га  сільгоспугідь, ця земля використовується  у неправовий спосіб, відповідно за неї  не сплачуються податки. З цього приводу проводиться відповідна робота зі спеціалістами земельного відомства.

Голова Житомирської районної ради Сергій Крутій звернувся  до сільських голів з тим, щоб вони змогли вплинути на  підприємців, які  торгують алкоголем, щоб ті не продавали спиртні напої  військовослужбовцям Збройних Сил України у формі, з огляду на те, що в Україні  почастішали випадки смертей від вживання фальсифікованого алкоголю.

Відповідно до бюджетного Кодексу України, місцеві бюджети затверджуються до 25 грудня, про це повідомила  начальник управління фінансів Житомирської РДА Наталія Ходоровська. Сільським радам надана вся  необхідна інформація. Н. Ходорковська зазначила, що на 2017 рік освітня субвенція передбачена лише на оплату педагогічних працівників, фінансування дошкільних закладів освіти та закладів культури відбуватиметься за рахунок районного бюджету.

Голова Житомирської районної ради ветеранів  Олексій Ковальчук звернувся до сільських голів, щоб 1 жовтня – у  День людей похилого віку – вони звернули особливу  увагу на категорію цих людей, які проживають на їхніх територіях, посприяли їм, чим можуть, залучили школярів, щоб вони відвідали таких людей та морально їх підтримали.

Заступник начальника Житомирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Людмила Голубович ознайомила зі  стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України  на період до 2020 року.

%d0%bd%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0

Провідний інспектор  загального відділу апарату Житомирської РДА Володимир  Загоровський повідомив про те, що з 3 жовтня по 30 листопада буде проводитися призов  на строкову військову службу, новобранці не будуть направлятися в зону АТО.

 

 «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.