Сьогодні: 20 жовтня 2021 року - середа

wordpress themes.

У ДЕНИШАХ ВІДКРИВСЯ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК «СОНЕЧКО»

23 вересня відкрив свої двері для дітлахів ще один дитячий садочок, на цей раз на  території Тетерівської об’єднаної територіальної громади – Денишівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко». Після капітального ремонту колишньої початкової Денишівської школи двоповерхова будівля перетворилася на затишний, комфортабельний, оздоблений за сучасними вимогами дитячий заклад.

Капітальний ремонт дитячого садка здійснено за рахунок державної субвенції у сумі 2,6 млн. грн. А за рахунок коштів місцевого бюджету – 293 тис. грн.– профінансовано облаштування підлоги. Дитсадок розрахований на 70 дітей. Має автономну котельню на твердому паливі, пральню, 3 ігрові зони та спортивний майданчик. Полагоджено інженерні системи, встановлено охоронно-пожежну сигналізацію, замінено вікна і двері, здійснено благоустрій території.

p9231781

 У відкритті дошкільного закладу взяли участь почесні гості: в рамках робочого візиту до Тетерівської об’єднаної територіальної громади на свято приїхав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ України Геннадій Зубко, виконуючий обов’язки голови ОДА Ігор Гундич, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, начальник районного відділу освіти Вікторія Каменчук, начальник обласного управління освіти та науки Вадим Калінін, голова Тетерівської ОТГ Валентина Ільницька, депутати Житомирської районної ради та Тетерівської сільської ради.

p9231787

p9231784

Як завжди, за доброю традицією, вітаючи з новосіллям дошкільнят громади та їхніх вихователів, гості вручили багато подарунків – від побутової та навчальної  техніки до наборів найрізноманітніших іграшок. Від імені батьків зі словами подяки звернулася до присутніх голова батьківського комітету садочка Наталія Кулеша, від імені працівників дитячого садочка – завідуюча Ірина Щербатюк. Вихователі, викладачі садочка та його маленькі вихованці підготували для гостей цікавий концерт.

p9231835

p9231812

p9231870

p9231891

Голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк наголосив на тому, що Тетерівська ОТГ – це яскравий приклад для інших громад, що об’єднання дає свої плоди, підвищується ефективність співпраці різних гілок влади. Насамперед  від самого населення  залежить подальше вдосконалення та розвиток в своїх громадах, від його ініціативи і дієвості.

«Об’єднані територіальні громади стають сильними та самодостатніми. Фінансова децентралізація дає їм можливість розбудовувати соціальні об’єкти та інфраструктуру. Громади отримали можливості й кошти, за якими вже сьогодні – відкриття дитсадків, шкіл, лікарень, відбудова доріг. Люди відчули переваги реформи, і цей процес незворотній»,– наголосив Геннадій Зубко.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.