Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ЖИТОМИРСЬКОМУ ЛІСГОСПУ – 80 РОКІВ!

До професійного свята лісівників України – Дня працівника лісу – 16 вересня у приміщенні ДП «Житомирське лісове господарство» відбулося урочисте зібрання.

Для житомирських лісівників це було подвійне свято: адже нинішній рік  для господарства ювілейний. 80 років тому утворилося їхнє підприємство, яке нині є одним з кращих у своїй галузі. 

 

З нагоди професійного свята працівників та  ветеранів лісового господарства Житомирського району привітав голова Житомирської райдержадміністрації С. М. Микитюк:

img_6734

 

– Охорона  лісів – ваше високе покликання. Тож дуже приємно, що ви завжди по-господарськи ставитеся до справи комплексного і раціонального використання лісових ресурсів, забезпечуєте дбайливе ведення лісового і мисливського господарства, екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Ми високо цінуємо ДП «Житомирське лісове господарство», передусім – як роботодавця та платника податків, адже ваше підприємство є одним із бюджетоутворюючих у нашому районі. А забезпечення людей роботою та гідною оплатою – це перша гарантія внутрішнього миру та національної безпеки.

Нині перед вами стоїть низка надважливих завдань – адже ви маєте й надалі збільшувати лісистість, підтримувати привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи лісового господарювання, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток лісового господарства району голова райдержадміністрації вручив грамоти та грошові премії працівникам ДП «Житомирський лісгосп» – Марченку В. М., Подорожній Г. С., Смульському І. А.

Від Житомирської районної ради колективу Державного підприємства «Житомирське лісове господарство» в особі його керівника Руслана Анатолійовича Карчевського  було вручено подяку за вагомий внесок у розвиток лісової галузі, озеленення, благоустрій, ландшафтне облаштування територій Житомирського району, надання благодійної допомоги жителям Житомирського району, учасникам бойових дій у ході антитерористичної операції на сході України і їхнім родинам.   Відзнаками районної ради – Почесними грамотами та грошовими преміями нагороджено працівників ДП «Житомирський лісгосп»: П. П. Гурського, В. А. Ковалевського та І. М. Коробейник.

Працівників та ветеранів лісової галузі району, своїх колег привітали директор ДП «Житомирське лісове господарство» Р. А. Карчевський та голова профспілкової організації ДП «Житомирський лісгосп» Р. Л. Драгомарецький,          вручивши грамоти та премії.

1-%d0%bb%d1%96%d1%81

2-%d0%bb%d1%96%d1%81-%d0%bd%d0%b0-3-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80-1-%d0%ba%d0%be%d0%bb

3-%d0%bb%d1%96%d1%81

%d0%bb%d1%96%d1%81-%d0%bd%d0%b0-1-%d0%ba%d0%be%d0%bb-%d0%bd%d0%b0-3-%d1%81%d1%82

 

Колектив підприємства традиційно показує високі здобутки у виробництві, кращі результати у діяльності за такими показниками, як рівень середньої заробітної плати, кадрова робота, співпраця з населенням та засобами масової інформації тощо.

%d0%bb%d1%96%d1%81%d0%b3%d0%be%d1%81%d0%bf-%d0%bd%d0%b0-3-%d1%81%d1%82-%d0%bd%d0%b0-2-%d0%ba%d0%be%d0%bb

ДП «Житомирське лісове господарство» працює на території п’яти районів Житомирщини – Червоноармійського, Черняхівського, Романівського, Житомирського, Чуднівського та навколо міста Житомира. Лісове господарство ведеться на площі 41,1 тисячі гектарів. До складу Житомирського лісгоспу входить вісім лісництв: Богунське, Березівське, Корабельне, Левківське, Новозаводське, Пилипівське, Станишівське, Тригірське. Крім того, на території підприємства розташовані автотранспортний цех, лісопереробний комплекс, базовий розсадник, лісосклад на станції Житомир.

Ірина КАРПЕНКО

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.