Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЛЕВКОВІ ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ САДОК

17 вересня  у центрі  Левкова було велелюддя, на відкриття дитячого садка «Золотий ключик» зійшлося усе село. Реконструйований дитячий навчальний заклад відтепер будуть відвідувати понад  80 малят, тут працевлаштовано 24 працівники. Будівельні роботи по реконструкції  приміщення дитсадка виконало підприємство «Елітбуд-1».

Освятив оновлений  дитячий заклад  отець Михайло.

 

– Сьогодні у нас велике свято, якого довго чекала левківська громада, чекав я цього особисто з першого дня перебування на посаді сільського голови, – сказав Левківський сільський голова Олександр Окоча. – Тут все зроблено з любов’ю, все продумано, щоб наші діти перебували у комфортних умовах. Сподіваюся, що  вихованці  «Золотого ключика»  в майбутньому  прославлять наш Левків і нашу державу.

img_6790

Голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк  привітав левківчан зі значною подією  в житті громади, зазначив, що перед  органами місцевої влади поставлено завдання забезпечити  дітей району  місцями в дитячих навчальних закладах, і відкриття «Золотого ключика»  засвідчує, що з цим ми можемо спільно впоратися. С. Микитюк передав дитсадку  від Житомирської РДА сертифікат на пральну машину.

–  Коли я оглянув  нове приміщення  дитсадка, без перебільшення можу сказати, що це – храм дитинства. Вдячний сільському голові Олександру Окочі за його працю, адже діти – це найцінніше, що у нас є,  – сказав голова Житомирської районної ради Сергій Крутій.

– Я дякую за запрошення на це велике свято мешканців Левкова і приєднуюся до слів тих, хто говорить, що у вас в селі є справжній господар, який розвиває громаду, дбає про неї, – зазначив у своєму виступі депутат Верховної Ради Віктор Развадовський. – А ще – головне, щоб в Україні наступив мир і наші діти росли здоровими та щасливими.

img_6825

img_6845

З відкриттям дитсадка громаду Левкова привітали депутати Житомирської обласної ради Руслан Павлюк та Володимир  Кропивницький, депутати Житомирської районної ради Анатолій Давидов, Василь Стах, Василь Козел.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.