Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

УЧАСНИКІВ ВЕЛОПРОБІГУ, ПРИСВЯЧЕНОГО 20-РІЧЧЮ ЕНЕРГОАТОМА, ЗУСТРІЧАЛИ В ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ

Велосипедний пробіг «З Україною в серці», присвячений 20-й річниці НАЕК «Енергоатом», проходив з 12 по 18 вересня.  Впродовж тижня атомники здолали дистанцію близько 700 км чотирма областями України.

Велопробіг організували за ініціативи «Укренергоатому» працівники 4-х атомних електростанцій України. Така акція організована задля того, щоб донести до українців, що атомна енергетика нешкідлива, безпечна, екологічно чиста, і за нею майбутнє.

Велосипедисти вирушили з міста Кузнецовськ Рівненської області, група складається з представників всіх атомних станцій України, серед 35 учасників велопробігу троє жінок.

Кінцева точка велопробігу – місто енергоатомщиків Славутич у Київській області. За день учасники велопробігу долали  приблизно 120 км, на ночівлю розбивали наметове містечко.

p9151655

p9151646

15 вересня маршрут велопробігу проходив шляхами Житомирського району. Велосипедисти зробили зупинку на території Тетерівської ОТГ, у селі Тетерівка, де їх зустріли, поспілкувалися та побажали щасливої подальшої дороги голова Тетерівської сільської ради Валентина Ільницька, працівники сільської ради та жителі Тетерівки.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.