Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СЕРГІЙ УНИЦЬКИЙ: «ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ОБРАНЦЯ ГРОМАДИ – ЗДІЙСНЮВАТИ КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ»

 Інтерв’ю головного спеціаліста з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, депутата Житомирської районної ради Сергія Олександровича УНИЦЬКОГО.

 

– Де ви обиралися депутатом?

– Це був округ №18, який обєднує села Лука, Млинище та Вишневе. Депутатом районної ради мене обрано вдруге за списком ВО «Свобода». Вважаю для себе за честь, що представляю цю українську патріотичну партію, ідеї та погляди якої я цілковито поділяю. Для себе дав слово, що після «Свободи» у мене буде лише «Свобода», жодної іншої партії, політичним перебіжчиком я не стану ніколи.

– Після обрання С. Крутія  головою районної ради, на ваш погляд, чи посилило це позиції вашої політичної сили?

– Зараз про це важко говорити, адже немає виборів, в результаті яких можна було б говорити про те, наскільки свободівець Сергій Крутій додав серед людей авторитету нашій політсилі. Вважаю, що С. Крутій у районі авторитетна людина і в певних колах позицію партії він вже зміг посилити.

– Що є головним в роботі районної ради?

– Як для районної ради, так і для конкретного депутата важливим є намагання відгукнутися на будь-яке звернення людей, хай це буде надання матеріальної допомоги тому, хто її потребує, або щось глобальне на місцевому рівні – у будь-якому разі ми маємо докласти усіх зусиль, щоб вирішити ці питання.

У районній  раді працює команда «Свободи», відповідно мусить бути й результат.

– У першу чергу, для прийняття якогось рішення, потрібна співпраця з усіма фракціями районної ради, лише за таких умов можна ухвалити консолідоване рішення, яке влаштує усіх. Не обов’язково проект рішення має бути від «Свободи», це можуть бути напрацювання представників інших партій, головне, щоб в результаті прийнятих рішень була користь для району, його мешканців.

– Щодо головного завдання обранця громади – здійснювати контроль за виконанням прийнятих рішень…

– Контроль має бути обов’язковим у багатьох питаннях, особливо коли це стосується виділених з бюджету коштів. Раніше ці механізми не відслідковувалися. Скажімо, на останній сесії КП «Центральна районна аптека № 118» було виділено кількасот тисяч гривень, витрачання яких має бути обов’язково проконтрольоване.  

    — Останнім часом став популярним сумний жарт, що для народу було б добре, якби вибори відбувалися щороку.

– Позитив перманентних виборів у тому, що в цей період для людей щось робиться, хтось відремонтує школу чи спорудить дитячий майданчик. Однак під час таких виборів ми часто плутаємося  в людях, ніхто не встигає оцінити роботу, бо за рік мало чого серйозного вдається зробити

– Фракція «Свободи» у районній раді займається волонтерством, десятки разів свободівці  були в зоні АТО,  куди вони доправляють усе необхідне для потреб армії.

– Я займався волонтерською діяльністю ще у 2015 році, коли працював у Києві. Допомагав батальйонам «Київська Русь», «Айдар», маю від них подяки. У селах Житомирського району, де мене обрали депутатом, неодноразово звертався до людей, щоб зібрати для бійців української армії продукти харчування, різні речі. Люди кажуть: приходьте ще.

– Сергію Олександровичу, є депутати, які  на бюджетній комісії при розподілі коштів «вибивають» щось для свого округу. А ви?

– Вважаю, що це правильна позиція, тому що люди обрали депутата і чекають  від нього якоїсь роботи, якогось результату. За моїми зверненнями з районного бюджету буди виділені майже 200 тисяч гривень для заміни  вікон у спортивній залі  Луківської школи, 150 тисяч гривень виділено для будівництва дитячого садка у Луці. Частину коштів, призначених на забезпечення депутатської діяльності, використав на придбання м’ячів, тенісного столу, фарби для школи.

 – Якими принципами ви не поступитесь?

– Я б не назвав це принципами, швидше це переконання: якщо ти даєш якесь слово, треба обов’язково його дотриматися. Дуже ціную в людях послідовність, адже для вирішення будь-якого питання треба знати, що ти будеш робити – від «а» до «я». Послідовність – це риса, яка характеризує  чоловіка як сильну особистість.

 

Інтерв’ю провів

Сергій МОТРИЧ

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.