Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

У САДКАХ НА ДЕНЬ СЕЛА ВІДКРИЛИ ПАРК «ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ»

11 вересня у жителів с. Садки був особливий день – вони святкували День села.

З вітальною промовою до громади звернувся сільський голова Михайло Яромов. Він висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.  

– У День села я хочу, щоб мої односельчани відчули, що ми – єдина українська родина, з якої складається наша держава, – сказав Садківський сільський голова Валентин Яромов. – Ще не має року, як я обраний сільським головою. Однак за цей короткий час нам вдалося разом багато зробити: облаштували центр села, де заклали парк «Віри, Надії, Любові», будуємо дитячий садок, відремонтували місцеві дороги.  У вирішені питань діяльності громади мені завжди доводилося звертатися до простих людей, до бізнесу. Я відчуваю велику гордість з того, що наша громада може працювати для себе, для того, щоб процвітало наше село. Сімнадцять  наших односельчан побачили на власні очі, що таке війна, це наші хлопці, які зі зброєю в руках захищали незалежність України на Донбасі, ми пишаємося вами, вашою самопожертвою та героїзмом. Певен, що наші внуки та правнуки згадають ту працю та зусилля, які ми докладаємо для розбудови Садок.

p9111628

Віталій Рожко, депутат Житомирської районної ради:

p9111608

– Коли я був Садківським сільським головою, мене дивувало, що сусідні громади мають престольні дні села, а у нас такого звичаю не було. І от у 2013 році, коли у Садках  закладали наріжний камінь церкви, разом з депутатами ми вирішили започаткувати святкування Дня села Садки. Уже третій рік місцеві жителі відзначають це свято. Починається все з богослужіння, потім йде хресна хода, молимося біля храму, який досі будуємо. Давно люди не збиралися гуртом, звикли до телевізора, а день села об’єднує громаду, з кожним роком у нас збирається все більше і більше людей.

Як зазначив у своєму привітальному слові голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, село  Садки активно розвивається, сільський голова Михайло Яромов  зумів об’єднати депутатський корпус та місцеву громаду.

– За дієвої підтримки райдержадміністрації та районної ради були залучені кошти з державного фонду регіонального розвитку, за останній час тут зроблено дуже багато, – підкреслив С. Микитюк.

Голова райдержадміністрації висловив впевненість, що громада села і надалі матиме змогу реалізувати актуальні та значущі інфраструктурні проекти.

p9111614

За героїзм, мужність та активну громадянську позицію в служінні українському народові 17 учасників АТО отримали від територіальної громади Садківської сільської ради подяки та грошову допомогу.

Сільська рада  висловила подяку місцевим підприємцям за співпрацю та надання допомоги у розвитку інфраструктури сіл Садки та Вигода, всім, хто брав активну участь у закладанні парку, який відкрили у цей день.

Почесною людиною села Садки  став  В. М. Майданович , Вигоди  – О. Г. Клуген, які отримали  відзнаки та іменні годинники.

Найактивніші мешканці села  були відзначені  в номінаціях  «Квітучий двір», «Золоті руки».

У номінації «Чуйне серце» нагородили тих, хто всиновив дітей.

Відзнаку отримало подружжя Ганни та Анатолія Герасимчуків, які відсвяткували золоте весілля.

– Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто став на весільний рушник 50 і більше років тому, послухати музичні композиції, подивитися виступи артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам, –  підкреслив Михайло Яромов. – Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку – від малого до великого.

p9111624

 

Олексій ПРОЦЕНКО

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.