Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ШКОЛА У САДКАХ ВІДЗНАЧИЛА 20-РІЧЧЯ

Школа – це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій. Школа знайомить, допомагає і дає путівку в доросле життя. Золотою симфонією для кожного з нас звучить мелодія шкільного дзвоника.

Першого вересня 2016 року у Садківській школі для учнів та вчителів пролунав ювілейний шкільний дзвінок. У пам’яті багатьох працівників школи закарбувалося 1 вересня 1996 року. Молоді,амбітні, з безліччю ідей вони вперше разом зі своїми учнями переступили поріг нової школи. А сьогодні школа відзначає своє 20-річчя.

В цей святковий день відбулася знаменна зустріч учнів перших класів 1996-го  та 2016-го  років.

Для привітання школи-ювіляра завітали шановані гості. Начальник відділу освіти Житомирської РДА В. В. Каменчук та депутат Житомирської ради В. О. Рожко побажали учням успіхів у навчанні, а педагогам  – професійного зростання.

Почесним гостем свята став перший директор школи В. М. Майданович, за сприяння якого навчальний заклад у Садках почав свою освітянську діяльність.

Зі словами вітання до гостей звернулася Ю. І.  Стужук, яка розпочинала свою професійну діяльність вчителя в Садківській школі, а нині є її відповідальним керівником і дбає про комфорт та затишок у школі.

Окрім привітань у свій день народження школа отримала багато подарунків. Від депутата Верховної Ради  В. Й. Развадовського – ноутбук. Від депутата районної ради  В. О. Рожка  – глобус. А  компанія «Freenet» зробила безкоштовне підключення школи до мережі Інтернет.

Для підтримання спортивних досягнень учні отримали від сільської ради у подарунок м’ячі.

Свято, безумовно, залишило багато світлих спогадів у серцях присутніх.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.