Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У ОЛІЇВЦІ ЗУСТРІЛИ МІЖНАРОДНУ ЕСТАФЕТУ «ВСЕСВІТНІЙ БІГ ЗАРАДИ ГАРМОНІЇ»

 7 вересня міжнародна естафета «Всесвітній біг заради гармонії» пройшла через Житомирський район. На межі Черняхівського та Житомирського районів учасників естафети зустрічали голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк та Оліївський сільський голова Михайло Скок.

С. Микитюк щиро привітав легкоатлетів на землі Житомирського району і висловив побажання миру, злагоди та взаєморозуміння народам в цілому світі.

P9071449

Далі учасників забігу вітали вихованці Оліївської школи. Що і не дивно, адже особлива увага організаторами естафети приділяється залученню дітей, юнацтва та молоді до активних занять фізичною культурою і спортом.

Як відомо, дана легкоатлетична естафета проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

P9071456

Естафета проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 29 років. Організатори в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

24 лютого бігуни європейської команди стартували в місті Порту, що в Португалії. Європейська частина всесвітньої естафети буде охоплювати 49 країн Європи з загальною довжиною маршруту в 24 тис. км та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Італії Римі.

Україною учасники забігу подолають понад 1500 кілометрів за 18 днів. Такий символічний марафон проводиться в Україні з 1991 року. За цей час близько 350 тис. наших співвітчизників пронесли палаючий факел миру землями нашої держави.

P9071462

В Україні підтримка «Всесвітнього бігу заради гармонії» з боку влади стала доброю традицією: цього року, як і у попередні роки, естафета відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту і мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Юрій ОГІРЧУК

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.