Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

СУЧАСНЕ ІГРОВЕ МІСТЕЧКО В ТЕТЕРІВСЬКОМУ ДИТСАДКУ «БЕРІЗКА»

Черговий ігровий майданчик з’явився в дошкільному навчальному закладі Житомирщини. Цього разу в Тетерівському дитсадку «Берізка».

ДНЗ розрахований на сорок дітей, але відвідує його удвічі більше маленьких жителів цього мальовничого села. Всього ж бажаючих – біля двохсот дошкільнят. Відтак, тут давно назріла потреба у його реконструкції.

Як повідомила директор ДНЗ «Берізка» Людмила Чорна, наразі уже зведено нове приміщення харчоблоку, пральні та котельні. Наступним кроком має стати добудова нових приміщень під дитячі групи та ремонт діючого.

2

Потребувало поліпшення у садочку і розвивально-ігрове середовище. За допомогою з цього питання батьки дітей та трудовий колектив навчального закладу звернулися до свого народного депутата Віктора Развадовського, який подарував їх малюкам сучасний ігровий майданчик-містечко з багатофункціональною гіркою, гойдалкою, каруселями, вишуканим столиком та пісочницею. Всього ж їх в доробку народного депутата Віктора Развадовського – понад дві сотні.

4

8

Щирі слова вдячності від імені Тетерівської об’єднаної територіальної громади за вже другий такий подарунок народного обранця  у цьому році висловила парламентарію сільський голова Валентина Ільницька:

– Спасибі вам, Вікторе Йосиповичу, дай, Боже, вам здоров’я, натхнення і людської вдячності!

1

Від дітей, їх батьків та працівників ДНЗ “Берізка”, за реалізацію їхньої мрії, сердечно подякувала Віктору Развадовському голова батьківського комітету садочка Світлана Деркс.

 

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.