Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

РУСЛАН КАРЧЕВСЬКИЙ: «ВІД ТОГО, ЯК ВИХОВАЄМО НАШИХ ДІТЕЙ, ЗАЛЕЖИТЬ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

5 вересня в селі Заможне було відкрито дошкільний навчальний заклад «Сонечко», який будуть відвідувати вісім дітей від 3 до 6 років. Директором закладу призначено Валентину Олексіївну Гурову, яка народилася в цьому селі, закінчила Житомирський державний університет і повернулася до рідного села. Валентина Олексіївна розповіла, що рік тому в селі функціонувала школа І-ІІ ступенів, якій було більше 100 років, але кількість учнів різко скоротилася, школу вирішили закрити. На базі старої школи й створили заклад «Сонечко».

 

На свято прийшли батьки, дідусі і бабусі вихованців, запросили голову Заможненської сільської ради Петра Борисовича Нагорнюка, депутата Житомирської районної ради, директора ДП «Житомирське лісове господарство», Заслуженого працівника лісового господарства Руслана Анатолійовича Карчевського та ветеранів освіти.

Петро Нагорнюк:

– Мене часто запитують, чому така дивна назва у села. Я відповідаю: Заможне багате людьми, і хоч ми не маємо особливих статків, але горді, працьовиті. Тримаємо першість у районі з поголів’я худоби, на території села працює цех з виготовлення сиру, цех з виробництва деревного вугілля. У селі залишається молодь, бо є робота, створюються сім’ї, народжуються діти, яких треба влаштувати у садочок.

Від імені батьків з привітальним словом виступила Світлана Журавська:

– Сьогодні ми довіряємо наших малюків директору «Сонечка» Валентині Олексіївні Гуровій, виховательці Валентині Казимирівні Вонсович, надіємося на їхнє тепло і доброту, які вони передадуть нашим дітям.

Руслан Карчевський:

– Керувати країною належить нашому народу. І від того, як ми виховаємо наших дітей, залежить доля майбутнього країни. Перші подарунки ці маленькі за віком дітки запам’ятають на все життя. Будуть пізнавати ази науки, матимуть свою точку зору, а я, як депутат районної ради, беру шефство над цим закладом, бажаю всім вихованцям та їхнім батькам та вихователям успіхів і здоров’я.

Георгій Іванович Трубчанінов:

– Я ветеран освіти, працював у Заможненській школі з 1976 по 2006 рік, був і вчителем, і директором, маю десятки вихованців, 51 рік педагогічного стажу. Сьогодні, коли проходив вулицею, і побачив табличку, що замість школи буде дитячий садочок, був зворушений, тому що, хоча немає вже в селі школи, та коли є садочок, значить, село росте і буде розвиватися. Хочу подякувати депутату районної ради Руслану Карчевському,  за якого ми віддали голоси під час виборів.

IMG_0762

Мешканки села, бабусі дошкільнят, яких привели у садочок, Надія Кочура та Валентина Кушерець прийшли порадіти за своїх онуків:

– Ми вчилися в цій школі, звідси пішли в життя. А тепер вихованцями садочка будуть вже діти наших дітей. Приємно бачити на відкритті садочка депутата районної ради Руслана Карчевського, який надав спонсорську допомогу, – сказала Надія Кочура.

IMG_0749

Велику подяку Руслану Карчевському висловили також директор садочка «Сонечко» Валентина Гурова та вихователь Валентина Вонсович – за підтримку, допомогу для ремонту приміщення. Колишній земський маєток, у якому розміщувалася школа, а тепер буде садочок, набув оновленого вигляду, має естетичний інтер’єр, навчальне приладдя.

– Наш депутат Руслан Карчевський допомагає ветеранам праці, інвалідам, пенсіонерам, жодного разу не відмовив у проханні, завдяки його піклуванню ми сьогодні відкрили дитячий дошкільний заклад «Сонечко», який буде слугувати громаді Заможного, – сказала Валентина Гурова.

IMG_0773

 

Петро ТАРАСЮК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.