Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

НА 400-РІЧЧЯ СТАНИШІВКИ ЗАСПІВАЛИ ГІМН СЕЛА І ВІДКРИЛИ СТАДІОН

3-4 ВЕРЕСНЯ СТАНИШІВКА СВЯТКУВАЛА ДЕНЬ СЕЛА

   Ми вперше започаткували святкування Дня села, – звернувся до односельців та гостей свята Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, – і відсьогодні це стане традицією. Ми  хочемо показати молоді те, що у нас є гарне село Станишівка, яким кожен з нас може гордитися.

– День села – це свято єдності для його мешканців, у цей день у серці кожного пробуджується почуття радості та любові до рідної землі, до своєї малої батьківщини, –  сказав у привітальному слові голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк. – Особливо це важливо сьогодні, коли в країні проходить реформа децентралізації і село Станишівка розглядається як центр об’єднаної територіальної громади. Я впевнений, що ви зробили вірний крок на шляху до розвитку та процвітання.

IMG_6501

 

Головний лікар  обласної дитячої лікарні Віктор Марченко побажав успіхів  кожному у своїй справі, у своїй оселі, у своїй родині.

– Хочу побажати нашим односельцям, адже працівники  лікарні вважають себе представниками станишівської громади, щоб вони були здоровими та щасливими, і щоб ваші діти  росли вам на щастя і були гідними громадянами нашої держави, – сказав В. Марченко.

Кандидат історичних наук  Геннадій Махорін з нагоди Дня Станишівки – 400-річчя від часу заснування –  разом з Миколою Стадником  підготували книгу «Станишівка століття тому».

– Для мешканців Станишівки буде маленьким відкриттям те, що до Свято-Миколаївського храму, який нині є в селі, раніше був Свято-Дмитрівський храм, про історію якого йдеться  в книзі,  – розповів Г. Махорін. – Той, хто цікавиться своїм родоводом, дізнається зі сторінок видання про своїх предків.

Депутат районної ради Микола Приставський:

IMG_6576

– Мені приємно разом з громадою, яка обрала мене депутатом, святкувати День Станишівки. Зичу усім миру, розвитку для громади. Для мене надзвичайно важливо, що  село стане центром об’єднаної громади, що дозволить йому розвиватися.

IMG_6570

На святі було презентовано Герб, Прапор та Гімн села.

На запрошення сільського голови Юрія Матвійчука розділити радість із земляками з цього приводу прибув народний депутат України Віктор Развадовський. Саме їм обом громада довірила право перерізати символічну стрічку під час урочистого відкриття такого необхідного їй красеня-стадіону імені Петра Базюка – випускника місцевої школи, громадського активіста, спортсмена, правоохоронця, благодійника, депутата багатьох скликань та Почесного громадянина Станишівки, котрий, на жаль, передчасно пішов з життя. А право першого удару по м’ячу справедливо випало зробити його синам Іванкові, Юрію та Сергію.

10

Як наголосив у своєму виступі Юрій Матвійчук, представницькі органи територіальної громади принципово відмовилися відводити цю привабливу територію під підприємство, житлову забудову, і в непростий для себе час вирішили розпочати зведення на ній футбольної арени, оскільки переконані у тому, що краще невідкладно виділити кошти на спорт, організацію здорового дозвілля людей, ніж витрачатися на їх лікування. Ю. Матвійчук сердечно подякував усім, хто коштами, фізичною працею, іншою допомогою долучився до цієї благородної справи, та вручив їм почесні відзнаки.

заставка

Висловивши слова вдячності за запрошення на святкування, привітавши жителів і гостей Станишівки з ювілеєм, щиро побажавши їм здоров’я, достатку, мирного неба, гарного настрою та Божого благословення, Віктор Развадовський засвідчив своє захоплення тим, що у Станишівці турбуються про перспективи розвитку населених пунктів територіальної громади: зводять соціальні й спортивні об’єкти, дбають про стан місцевих доріг, їх освітлення та краще майбутнє підростаючого покоління.

Закликавши публічних діячів усіх рівнів до відповідальних вчинків, відмови від популізму, народний депутат України озвучив сподівання, що у такому разі спільними зусиллями Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування вдасться у стислий час вирішити найнагальніші проблемні питання зовнішньої та внутрішньої політики нашої країни. Разом із тим, він засудив перманентні заклики державних посадовців до затягування співвітчизниками поясів.

– Ми маємо негайно підвищити розміри пенсій і зарплат, переглянути у бік зменшення ціни на житлово-комунальні послуги. Або, якщо вважаємо, що пропоновані народові умови є прийнятними, почати самим за ними жити, – вважає Віктор Развадовський.

6

18

11

7

27

Завершив своє звернення до мешканців Станишівки народний обранець запевненням, що і надалі, наскільки вистачить можливостей та здоров’я, буде добросовісно їм допомагати. До слова, тільки у поточному році для реконструкції частини колишнього приміщення школи під ФАП у селі Слобода-Селець він домігся виділення 50 тис. гривень з Державного бюджету, а на виготовлення меблів для роздягалок стадіону імені Петра Базюка передав 30 тис. позабюджетних гривень.

Ігри, танці, забави, щирі розмови, усміхнені обличчя, дружні потиски рук – свято вдалося на славу. Отож усі жителі будуть з нетерпінням чекати наступного Дня села.

 

Ірина КАРПЕНКО,

Марко БАЛЬОН

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.