Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

«ВЕСЕЛКА» ВІДКРИЛА ДВЕРІ ДЛЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ МАЛЕЧІ

Дитячий дошкільний заклад у військовому містечку Березівської сільської ради існував з 1989 року. Наприкінці 90-х діяльність цього дошкільного закладу була призупинена. Діти-дошкільнята відвідували групу при Березівській школі з короткотривалим терміном перебування.

Роботи з реконструкції садочка розпочалися у 2013 році, з районного та сільського бюджетів було виділено 1714328 гривень. Кошти також  надходили від спонсорської допомоги. І от 2 вересня оновлений дитячий садочок «Веселка» знову відкрив двері для березівської малечі.

                

Завідуюча дитячим садком Валентина Миколаївна Дерик відзначила, що велику подяку батьки та вихователі висловлюють всім, хто доклав зусиль та здійснив допомогу для відновлення роботи дошкільного навчального закладу: це голова районної ради С. Г. Крутій, голова районної державної адміністрації С. М. Микитюк, заступник голови районної ради  О. М. Білецький,  начальник відділу освіти РДА В. В. Каменчук, голова Березівської сільської ради С. А. Чернуха, сільський голова Березівської сільської ради у 2006-2015 роках Л. Г. Глібко, колишній голова райдержадміністрації А. М. Михайлов, депутати районної ради Т. М. Парфентієва, В. М. Стах, депутат обласної ради Р. В. Павлюк, начальник управління освіти і науки ОДА В. О. Калінін, заступник начальника управління освіти і науки О. Г. Липовецька, методист з дошкільного виховання районного відділу освіти Н. П. Зарудіна, директор Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. С. П. Савіцький. Не залишилися осторонь і більшість батьків, вони організовували суботники, збиралися, щоб допомогти у оформлювальних роботах та прибиранні приміщення і території.

P9021325

Від імені батьків до присутніх звернулася Мирослава Римарчук. Про те, що відкриття дошкільного закладу в Березівці – це приклад самоорганізації населення, коли батьки докладали свої зусилля для його відкриття,  зазначила депутат районної ради Тетяна Парфентієва.

Сільський голова Сергій Чернуха підкреслив, що така подія – велике свято для територіальної громади, знак того, що село  розвивається, в ньому народжуються та виростають діти, змалечку отримуючи повноцінне виховання в сім’ї та суспільстві.

P9021392

Як відзначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Каменчук, березівська «Веселка» – це 13-й дошкільний навчальний заклад з повним режимом перебування у нашому районі, тут сформовані три групи дітей різного дошкільного віку. Садочок розрахований на 75 місць, на даний час його будуть відвідувати 59 дітей.

Священик Київського патріархату Української православної церкви отець Олексій закликав усіх до спільної молитви для доброї настанови у житті дошкільного закладу.

B-8

P9021382

 

Ольга ПРИЛУЦЬКА

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.