Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

500 ДІТЕЙ ОЗДОРОВИЛИСЯ ЗА КОШТИ З МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Організація відпочинку та оздоровлення дітей здійснюється відповідно до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.01.2016 року №24 «Про проект районної програми  оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки» та затвердженої рішенням третьої сесії Житомирської районної ради сьомого скликання від 27.01.2016 року №34.

За даними відділу освіти Житомирської райдержадміністрації, в районі проживає 6634 дітей шкільного віку. У 2015 році сформована районна база дітей з соціально незахищених категорій по кожній сільській раді. На території району проживає близько 2000 дітей пільгових категорій. Відпочинок та оздоровлення дітей у районі організовується згідно з  Порядком направлення дітей Житомирського району до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації №184 від 13.07.2015 «Про організацію оздоровлення дітей, які проживають на території Житомирського району». У Порядку визначені категорії дітей, які першочергово потребують оздоровлення, та механізм організації оздоровлення і відпочинку дітей цих категорій за кошти районного бюджету.

У 2015 році за кошти районного та обласного бюджету оздоровленням та відпочинком охоплено 320 дітей. У 2015 році з районного та місцевих бюджетів виділено 335 928 грн. на оздоровлення дітей пільгових категорій, що складає 4,19% від загальної суми коштів, виділених на оздоровлення дітей у містах та районах Житомирської області.

У 2016 році з бюджетів сільських та селищної рад виділялись кошти на оздоровлення дітей. Всього на оздоровлення використано 296,0 тис. грн. Гроші виділяли: Вертокиївська, Вересівська, Оліївська, Троянівська, Озерянська, Глибочанська, Левківська, Коднянська, Заможненська, Ліщинська, Іванівська, Глибочицька, Сінгурівська сільські ради та Новогуйвинська селищна рада. На ці кошти закуплено путівок для 107 дітей пільгових категорій.

Рішенням третьої сесії Житомирської районної ради сьомого скликання від 27.01.2016 року №34 з районного бюджету відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації виділено кошти у сумі 100,0 тис.  грн. У червні 2016 року на ці кошти закуплено 50 путівок для дітей пільгових категорій на двотижневий відпочинок у позашкільному навчально-оздоровчому закладі «Березовий гай» (Бердичівський р-н).

Відпочинком у пришкільних таборах охоплено 319 дітей, які відвідали пришкільні табори у Вертокиївській,  Високопічській №2, Станишівській ЗОШ І -ІІІ ст. та Гадзинській, Головенківській, Зарічанській, Кам´янській, Озерянківській, Пряжівській, Руднє-Городищенській, Черемошнянській ЗОШ І-ІІ ст.

Рішенням шостої сесії Житомирської районної ради сьомого скликання від 29.07.2016 року №139, з районного бюджету на організацію оздоровлення та відпочинку сільським і селищній радам виділено додаткові кошти у сумі 99,0 тис. грн. Направлені з районного бюджету кошти на оздоровлення використали: Глибочанська, Озерянківська, Коднянська, Луківська, Пісківська, Руднє-Городищенська, Вересівська, Сінгурівська сільські ради. Зазначені сільські ради оздоровили 24 дитини. Іншими сільськими та селищною радами заплановано оздоровлення дітей у вересні 2016 року. На кошти, виділені з районних та місцевих бюджетів, оздоровленням та відпочинком охоплено 500 дітей району.

Таким чином, з районного та місцевих бюджетів виділено на організацію оздоровлення та відпочинку 495,0 тис. грн.

У  2016 році, як і у минулому році, путівки, придбані за кошти обласного бюджету, розподілялись між містами та районами пропорційно до виділених на оздоровлення коштів з місцевих бюджетів.  Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації  надало 75 путівок для оздоровлення дітей, які проживають на території Житомирського району (21 путівка до дитячого оздоровчого закладу «Дзвіночок» при обласному лікувально-санаторному центрі  радіаційного захисту  для дорослого та дитячого населення «Дениші», 24 – до комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської обласної ради (с. Левків), 11 – до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса), 14 – до «Курортного об’єднання «Перлина Чорномор’я» (Одеська область, смт Сергіївка, 5 – до позашкільного навчально-оздоровчого закладу «Березовий гай» (Бердичівський р-н.)).

До відділу у справах сім’ї, молоді та спорту з заявами щодо необхідності оздоровлення дітей звернулося 173 мешканці району. У відділі зареєстровано заяви на оздоровлення 235 дітей, частково або повністю задовільнені 148 заяв, 23 заявники відмовились від запропонованих путівок.

 

 

Ірина ЛИМАР, начальник відділу у справах сім’ї,

молоді та спорту Житомирської РДА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.