Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ІКОНА ГЕОРГІЯ ПОБІДОНОСЦЯ ТВОРИТЬ ДИВА

   Храм на честь святого великомученика і Побідоносця Георгія, що знаходиться на території Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, був відкритий нещодавно. До чудодійної ікони  Георгія Побідоносця, яка дивним чином з’явилася в церкві, приходять сотні  вірян. Вони просять здоров’я, щастя й добробуту для себе та  своєї родини. І чудотворна ікона допомагає. 

– Це храм ХІХ століття, але у 1921 році  він був зачинений. Як і багато храмів, у радянські часи його спіткала подібна доля, –  розповідає настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця отець Андрій, –  тут розміщувалася кузня, були господарські приміщення. Ми прийняли цю будівлю у вигляді трансформаторної будки  і облаштували храм в честь  великого воїна, покровителя усіх воїнів Георгія Побідоносця, мощі якого є у нас. Тут регулярно справляються богослужіння, де можна відправити усі релігійні потреби. Доступ до храму вільний.

Дуже добре, що в наш непростий час після періоду богоборчої влади відроджується духовність, храми та монастирі. Це дуже  важливо, коли народ звертається до армії, щоб відстояти незалежність держави, а  армія також не забуває про духовність.

Якщо взяти історію, військо завжди йшло поряд з церквою. Адже територію Козацької Січі починали облаштовувати зі зведення церкви. Нині, коли намагаємося збудувати свою міцну державу, ми підтримуємо віруючих, які прагнуть миру на своїй землі.

– У цьому році 6 травня, на день Святого Георгія Побідоносця, до храму прийшов чоловік і подарував нам ікону, написану на дереві. Це була ікона Георгія Побідоносця, її вік понад 300 років. Після цього у нас почалися чудеса від цього образу,  – розповідає отець Андрій. – Уже наступного дня до церкви зайшла жінка, вона стала перед іконою і почала молитися, а потім сказала, що їй приснився Георгій Побідоносець, який просив її принести Євангеліє. Вона вказала, що саме образ цієї ікони їй наснився і вона купила Євангеліє і принесла нам. Жінка не могла бачити цієї ікони, адже вона у нас з’явилася день тому. Храм у нас відкрився недавно, і дійсно, у нас не вистачає церковного начиння і не було свого Євангелія.

Друге диво від ікони – зцілення від важкої недуги жінки, яка перенесла  вісім операцій, після яких лікарі не гарантували одужання. Готуючись до чергової операції, ця жінка помолилася у нашому храмі перед іконою Георгія Побідоносця і попросила у нього здоров’я. На обстеженні перед операцією жінці сказали, що вона здорова. Її гаряча молитва була почута. Ікона Георгія Побідоносця дарує свою милість тим, хто з вірою і молитвою прибігає до неї.

 

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.