Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ СЕРГІЙ КРУТІЙ ТА ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ МИКИТЮК ПРИВІТАЛИ ПІДПРИЄМЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

 

2 вересня  у приміщенні Житомирської районної ради відбулося врочисте зібрання до Дня підприємця.

 Сергій МИКИТЮК,

 голова Житомирської  районної державної адміністрації:

– Дорогі підприємці, від імені Житомирської райдержадміністрації  щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця. Це свято активних, ініціативних, енергійних людей , які вміють поставити перед собою  мету, завдання  та впевнено йти до їх реалізації. Саме завдяки вашій роботі  може успішно працювати економіка країни, саме ви  наповнюєте  бюджети усіх рівнів, створюєте робочі місця. Ви запроваджуєте різні інновації, створюєте національний продукт. Саме завдяки вашій діяльності ми –  органи  виконавчої влади та місцевого самоврядування –  можемо реалізовувати соціально-економічну політику держави, розвивати інфраструктуру району: будувати нові школи, дитячі навчальні заклади , ФАПи, дороги. У Житомирському районі багато успішних підприємців, які працюють не лише задля свого розвитку, а й для розвитку територій нашого району.  Як голова Житомирської райдержадміністрації, готовий зустрічатися з кожним і в межах своїх повноважень надати підтримку.

IMG_6443

 

 

Сергій Крутій,

голова Житомирської районної ради:

– Заслуга кожного підприємця в тому, що він  створив для себе робоче місце  і надав працівникам, яких наймає на роботу, можливість заробляти  для своєї  родини. Як колишній  підприємець, пам’ятаю, як важко було на початку 90-х, 2000-х, коли ми виживали, як могли. Вважаю, що сьогодні підприємництвом займаються ті, хто зміг дочекатися свого часу  і нині успішно працювати. Дякую підприємцям Житомирського  району, які взяли на себе тягар волонтерства, допомагаючи українській армії  в зоні АТО.  Мені дуже приємно, що  у нас є бюджетоутворюючі  підприємства, за рахунок яких ми можемо  ремонтувати школи та дитячі садки, доводити до пуття дороги.  Вітаю усіх підприємців району з їхнім святом, щоб легко працювалося, щоб могли заробляти стільки, щоб вистачало вам і  вашим внукам. А передусім – кожному здоров’я!

Фоторепортаж читайте в газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» за 9 вересня.

IMG_6464

IMG_6473

IMG_6460

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.