Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У ГЛИБОЧКУ ПРОЙШЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ З РИБОЛОВЛІ

 28 серпня дітвора Глибочанської сільської ради взяла участь у щорічних дитячих змаганнях з риболовлі, організатором і спонсором яких є сільськогосподарське підприємство «Глибочанське-ОСМВ» на чолі з депутатом районної ради В. А. Дєньгою та директором А. В. Міненком. Цього року формат змагань був дещо змінений і діти риболовили на острові місцевого озера, що додало змаганням особливої цікавості.

 

DSCN2096

Розпочались змагання із жеребкування визначення секторів лову і тренсферу на човнах учасників на місце їх проведення. Цілих чотири години дітлахи боролися за призові місця та перемогу в номінаціях «Найбільша виловлена риба», «Наймолодший учасник змагань» і «Воля до перемоги». Врешті, прийшов час підбиття підсумків. Номінацію «За волю до перемоги» присвоїли одинадцятирічному Величко Руслану, який не дивлячись на зламану руку та гіпс все ж прийшов на змагання і достойно боровся за перемогу.

DSCN2148

Номінацію «Наймолодший учасник змагань» отримав дев’ятирічний Олександр Куліш. І місце виборов Олег Кушнір, ІІ місце і номінація «Найбільша виловлена риба» дісталися Олексію Деревицькому, ІІІ місце отримав Данило Башинський. Нагороди отримали номінанти та переможці, а пам’ятні призи, дипломи та медалі дісталися всім учасникам змагань.

DSCN2102

DSCN2164

Працівник ПП «Глибочанське-ОСМВ» Андрій Васильович Омельченко – колишній шеф-кухар столичного ресторану та учасник АТО – приготував дітям смачний ферганський плов, також на дітей чекала справжня рибацька уха та солодкий стіл.

Ще однією кульмінаційною подією цього дня став розіграш дитячого спортивного майданчика, який за рішенням сесії районної ради за сприяння депутата В. А. Дєньги був переданий Глибочанській сільській раді. Для максимальної справедливості і чесності було прийнято рішення провести жеребкування щодо місця його встановлення, оскільки до Глибочанської сільської ради входить ще й с. Крута. Участь у жеребкуванні взяли діти з обох сіл. За результатами майданчик має бути встановлений в с. Крута, місце для розміщення визначить виконавчий комітет Глибочанської сільської ради з дотриманням відповідних вимог, передбачених законодавством України.

Діти с. Глибочок одразу звернулись до В. А. Дєньги з проханням в майбутньому сприяти встановленню такого ж майданчика і в с. Глибочок.

Організатори змагань щиро подякували дітям та усім присутнім на святі за участь і висловили сподівання, що з кожним роком цей захід буде набирати масового характеру.

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.