Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ПЕРЕВІРКИ З ДЕТІНІЗАЦІЇ ДОХОДІВ ПОЧАСТІШАЮТЬ

 30 серпня голова Житомирської РДА С. М. Микитюк провів колегію райдержадміністрації, у якій взяв участь заступник голови районної ради О. М. Білецький. На колегії розглянули питання, які стосуються надання адмінпослуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг, погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району та формування мережі дошкільних, загальноосвітніх і  позашкільних навчальних закладів освіти до нового навчального року.

Начальник Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації І. А. Палій поінформував, що на сьогодні ЦНАП надає 54 адміністративні послуги, але цей перелік не є остаточним. Адмінпослуги здійснюються за принципом «єдиного вікна», з початку року населенню Житомирського району Центром надано 4658 адмінпослуг, тобто в середньому 35-40 послуг на день. Збільшені години прийому Центром. Вирішується питання зменшення терміну отримання документів з міграційної служби, також можна розглянути можливість надання Центром супутніх послуг.

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району інформацію надала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т. К. Мусевич. Протягом першого півріччя поточного року на засіданнях районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат заслухано 16 звітів підприємств-боржників, в результаті вжитих заходів погашено заборгованість із виплати заробітної плати на суму 670,2 тисяч гривень. Спостерігається позитивна тенденція до зростання середньої заробітної плати по району.

За даними Пенсійного фонду та державної податкової інспекції зростає кількість найманих працівників, які отримують зарплати у розмірах не вище мінімуму, встановленого законодавством. Чимало жителів району оформлені на неповну ставку, що говорить про «тінізацію» ринку праці, крім введення режиму вимушеної неповної зайнятості з економічних причин. З початку цього року робоча група здійснила перевірку 47 суб’єктів господарювання, виявлено 21 працівника без належного оформлення трудових відносин, із яких легалізовано 20.

Голова райдержадміністрації С. Микитюк зробив акцент на тому, що заходи з цього питання потрібно активізувати, тому  колегія підтримала його пропозицію  щодо проведення  виїзних перевірок до 4-х разів на місяць.

IMG_6404

Начальник відділу освіти РДА В. В. Каменчук ознайомила зі станом формування мережі дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів на 2016-2017 навчальний рік та підготовку закладів освіти до нового навчального року. Очікуваний контингент учнів – на 170 більше, ніж минулого року, отже, буде збільшена кількість класів та груп продовженого дня. На постійному контролі відділу освіти – питання збереження мережі позашкільних навчальних закладів, яких у районі діє чотири. До закладів дошкільної освіти цього року додадуться ДНЗ у Заможному та Березівці, з короткотривалого на повний режим перебування переходить Левківський ДНЗ, в якому формуються ще три групи.

Начальник відділу освіти зазначила, що зберігається тенденція до покращення матеріальної бази навчальних закладів, у чому є заслуга керівників шкіл, батьківських комітетів, громадськості – більш як 1 мільйон гривень залучено благодійних внесків. За рахунок різних джерел фінансування в ЗНЗ району використовується 569 комп’ютерів, придбано 17 нових комп’ютерів.

Завдяки субвенціям з районного бюджету та бюджетів сільських рад  планується провести реконструкцію дахів Сінгурівської ЗОШ та Озерненської гімназії, ремонти котелень Василівської ЗОШ І-ІІІ ст., Глибочанської, Кам’янської і Оліївської ЗОШ І-ІІ ступенів. Продовжуються роботи зі встановлення пластикових вікон у школах району, обладнання внутрішніх санвузлів. На 2016 рік на капітальні ремонти та реконструкцію закладів освіти району було виділено 2735421,00 грн.

На засіданні колегії голова райдержадміністрації  С. Микитюк та заступник голови районної ради О. Білецький вручили відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років Незалежності України» –  ветерану сільськогосподарського підприємництва у Житомирському районі Володимиру Івановичу Вручинському, якої він був удостоєний Указом Президента від 19 серпня 2016 року (на фото).

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.