Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ДО ДНЯ ЗНАНЬ 130 ШКІЛ ЖИТОМИРЩИНИ ОТРИМАЛИ ВІД ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО СУЧАСНІ НОУТБУКИ

Перший день осені завжди особливий для школярів, адже він відкриває важливий щорічний період – час навчання. А здобуті у школі знання – це той компас, який допоможе їм орієнтуватися в океані життя, – переконаний народний депутат України Віктор Развадовський.

 Зважаючи на те, що для першокласників, які незабаром сядуть за парти, багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель, Віктор Йосипович бажає їм бути допитливими, активними та не боятися труднощів.

А ось учням випускних класів цьогорічний перший дзвоник сповістить про початок фінішної прямої. Тож їм парламентарій радить пройти його гідно: стати ще кращими, сильнішими та, у підсумку, успішними людьми – на радість батькам, на славу Україні!

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником для всіх школярів, звичайно, є вчитель. У зв’язку з цим народний обранець зичить педагогам натхнення, творчої наснаги, здоров’я, достатку, витримки, душевного тепла, любові та вдячності від своїх вихованців.

– Не тільки щирим словом, а й практичними діями Віктор Развадовський турбується про підростаюче покоління свідомих патріотів України. Лише у цьому році завдяки йому мільйони гривень спрямовано на ремонт приміщень шкіл та придбання шкільних меблів. А до Дня знань 130 загальноосвітніх шкіл Житомирщини отримають від нього сучасні ноутбуки, – сказав під час святкування 25-ї річниці Незалежності України у селі Гадзинка, на яке прийшли чи не всі мешканці цього населеного пункту, депутат Житомирської районної ради Василь Козел, вручаючи портативні комп’ютери «ASUS» директорам Березинської ЗОШ І ступеню Наталії Гуцалюк та Гадзинської ЗОШ І-ІІ ступенів Леоніду Лозиченку.

– У розмові з педагогічними працівниками не раз доводилося чути про те, що не лише ось такі святкові, а й навчально-виховні заходи на належному рівні без відповідної комп’ютерної техніки, якої катастрофічно бракує у сільській школі, провести неможливо. Дякуючи народному депутатові Віктору Развадовському, ця проблема для 36-ти загальноосвітніх шкіл нашого району вирішена: у поточному році усі вони отримають ноутбуки чи персональні комп’ютери, – сказав керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» Василь Стах на святковому заході до Дня Державного Прапора у селищі Новогуйвинське, передаючи директору Новогуйвинської гімназії Людмилі Мозгових ноутбук та вітальну адресу до Дня знань від народного депутата України.

 

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.