Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЮРІЙ ВЕРБИЛЮК: «Я ЩАСЛИВИЙ ВІД ТОГО, ЩО Я УКРАЇНЕЦЬ!»

 

В місті Києві напередодні Дня Незалежності України відбувся мистецький фестиваль – форум єдності «Обіймись, Україно, зі світом! Україна – світ», в якому взяли участь міжнародні громадські організації українських діаспор, національних меншин України та зарубіжжя, представники державних установ, організацій та недержавних структур.

У міжнародному форумі взяли участь наші земляки, представники житомирського району, які стали лауреатами фестивалю. Стоячи глядацька зала аплодувала оперній співачці, лауреату всеукраїнських та міжнародних конкурсів Наталці Зубаревій, за виконання української народної пісні «Соловейко». Виконанням пісні «Соколята» підкорив серця глядачів лауреат Всеукраїнських конкурсів Михайло Ткач. Своїми піснями зачарували глядачів співачка Лавра з Румунії, дует грузинки А. Емердашвілі та українки Н. Садовської, виконавця Джуана Терезо з Іспанії, який проймається долею України, фольклорні ансамблі з Філадельфії та Австралії.

Президент Всесвітньої ліги миру Микола Файдун зачитав резолюцію до народів України і всього світу, до людей миру та добра.

«Ми, представники багатонаціонального народу України, яка є членом ООН,

звертаємося до всіх народів світу із проханням про допомогу.

В Україні йде війна, гинуть мирні люди, знищуються села і міста. Анексована частина нашої суверенної території, агресивні сили, які розв’язали війну проти європейської держави України несуть смертельну небезпеку країнам Європи і всього світу.

Підтримай нашу спільну міжнародну волю – вимагай від урядів та президентів своїх країн  виконання Будапештського меморандуму. Долучайся до всесвітньої акції «STOP WAR»!

На фестивалі були присутні воїни АТО, яких відзначили нагородами. Їм випала честь внести на сцену фестивалю український прапор.

IMG_0634

Наш земляк Юрій Федорович Вербилюк є співзасновником міжнародного благодійного фонду «Обіймись, Україно, зі світом! Україна – світ», який є засновником фестивалю.  Вже п’ять  років поспіль він, як представник українського реєстрового козацтва, робить великий внесок у розбудову української держави. Цього року Юрій Вербилюк організував поїздку жителів Житомирського району та міста Житомира на гала-концерт міжнародного фестивалю в Київ.

У своєму інтерв’ю для «Приміського життя» Юрій Федорович розповів: «Починаючи з 2011 року я, як представник українського реєстрового козацтва, член Ради Генеральної старшини працюю над вихованням молодого покоління в дусі патріотизму, єдності, духовності. З самого початку військової агресії на сході України надаю посильну допомогу як волонтер, їздив на передову з гуманітарними вантажами. Там ми приймали у вояків посвяту в козаки, присягу-клятву на вірність Україні та Господу-Богу.

Цей фестиваль єдності народу України неодноразово проводився у великих залах, у Національному Палаці мистецтв України за участю кращих творчих колективів нашої країни та зарубіжжя. Я завжди брав активну участь у цих заходах, підтримував організаційно та фінансово.

IMG_0600

Я абсолютно переконаний, що такі всеукраїнські, міжнаціональні, суспільно-мистецькі акції  сприяють дружбі народів, єднають їх у спільній боротьбі проти війни, тероризму, за мир в Україні та в усьому світі. На нещодавньому фестивалі ми стали свідками того, наскільки Україна багата талантами, вкотре переконалися, що українська мова – наймелодійніша в світі, і яка багата наша країна патріотами. Кожен з нас настільки сильний духом, що ніякий ворог не зможе поставити нас на коліна.

Я щасливий від того, що я народився і виріс в Україні, що я українець, і вношу свою частинку в розбудову нашої молодої, незалежної держави».

П. ТАРАСЮК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.