Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

МАМИ ВАСИЛІВКИ ПЕРЕКОНАЛИ СІЛЬСЬКУ ВЛАДУ СПОРУДИТИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

16 серпня відбулася чергова сесія Василівської сільської ради, як завжди, за участю майже всіх депутатів. Не було відмовлено в участі у роботі сесії і молодим мамам Василівки, які перед цим звернулися з відповідним проханням до виконавчого комітету ради на ім’я сільського голови П. Андросовича.

Депутатів і присутніх на засіданні громадян було ознайомлено із станом виконання бюджетних показників соціально-економічного розвитку, які за І півріччя в цьому році виконано на 179,4%, або на 300 з лишком тисяч гривень більше проти прогнозованого обсягу.

Зокрема, більше 125 тис. грн. депутати ради згодилися направити на задоволення потреб 325 громадян, що мають право на пільгове перевезення.

Не залишилося поза увагою депутатів і надання допомоги василівським учасникам АТО та районному новоствореному підрозділу поліції.

У черговий раз зоною особливої уваги депутатів сільської ради знову стала неврегульована впродовж останніх 2-років існуюча і ганебна ситуація щодо наруги-потрави посівів і посадок сільськогосподарських культур дикими свинями та необхідність відшкодування мисливськими товариствами збитків, яких при цьому зазнають юридичні та фізичні особи. Депутати прийняли рішення звернутися до депутатської фракції Житомирської обласної ради ВО «Батьківщина» з проханням врегулювання існуючої проблеми.

Звернення молодих василівських мам до виконавчого комітету щодо організації функціонування дитячого спортивно-ігрового майданчика в с. Василівка було схвалено і підтримано одностайно.

П. Андросович наголосив на тому, що розміщення такого майданчика є недешевим. Однак, коли у його спорудженні  братимуть участь усі охочі, цей проект буде мати право на «життя». П. Андросович повідомив, що буде укладено відповідний договір щодо вибору для цих цілей земельної ділянки відповідно до вимог законодавства і сільська рада   профінансує будівництво в межах 30 тис. грн. за рахунок місцевого бюджету.

В. Оржехівський прозвітував перед присутніми про виконання ним депутатських обов’язків за І півріччя 2016 року.

Окремої уваги на сесії було приділено обов’язковій необхідності отримання кожним із власників своїх земельних часток (паїв) 1-го екземпляру договору оренди, який у більшості орендодавців є відсутнім.

В. Оржехівський пообіцяв, що звернеться до районної ради щодо виділення коштів для  спортивно-ігрового майданчика у Василівці.

 

Ірина КАРПЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.