Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

МИ ЄДИНІ, І УКРАЇНА В НАС ОДНА

Свята Державного прапора та 25-ї річниці Незалежності України Житомирський район відзначав у Високій Печі.

На площі перед Будинком культури розташувалися військовослужбовці 95-ї Житомирської аеромобільної бригади з демонстрацією військової техніки, що викликало неабиякий інтерес у дітлахів,  та й у дорослих. Народні майстри, художники представили учасникам свята свої витвори, які захоплюють вишуканістю та майстерністю виконання.

P8221052

Багаточисленні гості свята – представники всіх служб та структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради, депутати обласної та районної рад знайомилися з виставкою робіт місцевих аматорів, вітали всіх з найбільшим державним святом.

P8221071

P8221082

Урочисту частину заходів з відзначення річниці Незалежності відкрили голова райдержадміністрації С. М. Микитюк та заступник голови районної ради О. М. Білецький. Підняття прапора України та виконання Державного Гімну мають надзвичайно об’єднувальну, згуртовуючу роль для кожного українця. Дитячі хореографічні колективи району виконали танцювальний флешмоб, присвячений національному святу, в кінці якого у небо полетіла зграя жовтих і блакитних повітряних кульок як символ наших мрій, прагнень та сподівань.

Потім учасників свята зібрав зал Високопічського Будинку культури. У рамках відзначення Дня Незалежності  були вручені Почесні грамоти, Грамоти  та Подяки від Житомирської районної ради та райдержадміністрації депутатам Житомирської районної ради 7 скликання, депутатам  місцевих рад та працівникам районної ради та сільських рад району, спеціалістам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, працівникам підприємств та організацій за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків  та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

P8221068

P8221065

Гостей свята привітали художні колективи та солісти Районного будинку культури, співаки і танцюристи зразкових вокальних та хореографічних колективів з Високої Печі, Троянова, Зарічан, Тетерівки, Сінгурів, Кодні, Новогуйвинського   та інших  місцевих самодіяльних колективів.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

P8221126

Дарія Мельник з Високої Печі (на фото справа) та Олеся Базаренко з Озерного – ровесниці Незалежності України. Обидві обрали професію землевпорядника, на районне свято Незалежності завітали як учасниці конкурсу на кращу ровесницю нашої молодої Батьківщини. Дівчата висловили щирі побажання для усіх жителів району, який є  малою батьківщиною для українців – громадян великої держави. Найголовніше – це мир у нашому спільному домі, можливість вчитися,  працювати на благо України, виховувати дітей під чистим, мирним небом.

P8221112

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.