Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ГУЙВІ НА НЕБЕЗПЕЧНОМУ ПЕРЕХРЕСТІ ВСТАНОВИЛИ СВІТЛОДІОДНИЙ СВІТЛОФОР

 Після звернень до Житомирського облавтодору депутата Житомирської районної ради Тетяни Парфентієвої на трасі державного значення «Житомир-Могилів-Подільський» старий світлофор замінили на новий – світлодіодний. 

                                                            

У зверненні Тетяна Парфентієва просила керівників дорожньої служби посприяти облаштуванню зовнішнього освітлення, шумозвукових смуг для обмеження швидкості,  заміні лампового світлофора на світлодіодний та облаштуванню шумоізоляційного паркану на перехресті  смт Гуйва.

«Це перехрестя було надзвичайно небезпечним, про що свідчила велика кількість ДТП, які траплялися на ньому. Вдень колір світлофора не ідентифікувався, був відсутній сигнал  для пішоходів, хоча дорога 6-смугова», – пригадує депутат районної ради.

Днями, їдучи до Житомира, Тетяна Парфентієва помітила, що світлофор замінено.

«Перехрестя в смт Гуйва по трасі Київ-Могилів-Подільський стало трохи безпечнішим. Тут нарешті, після серії звернень,відбулась заміна світлофора на більш сучасний – світлодіодний, також знак “пішохідний перехід” виблискує підсвіткою, привертаючи увагу водіїв. Сподіваюсь, що спільними зусиллями врятоване не одне життя. Над шумозахисним парканом працюємо, отримали відповідь, що потрібно зробити замір шуму, а фахівців відповідного рівня в Житомирській області немає. Будемо шукати шляхи вирішення питання», – зазначила Тетяна Парфентієва.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.