Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ШКОЛЯРІ З ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ПОБУВАЛИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ТА ПОСПІЛКУВАЛИСЯ З ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄРОМ

Група учнів Житомирського району, представників учнівського самоврядування, відвідала Верховну Раду України. Діти з Озерненської та Новогуйвинської гімназій, Вересівської, Барашівської, Левківської загальноосвітніх шкіл мали змогу відвідати сесійну залу парламенту, почути історію української демократії, зустрітись з Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком, поставити йому запитання та надати пропозиції. Ініціатива організувати поїздку належить депутату Житомирської районної ради Тетяні Парфентієвій.

 

– Говорили про якість освіти, знання мов, мотивацію вчитись, тарифи, податки, децентралізацію. Насправді демократія, яку ми сьогодні маємо,  не передається в спадок. Паростки української демократії потребують захисту, знань, вмінь, ціннісних орієнтирів. Ми всі сьогодні учні. Ми потребуємо безпеки, миру, якісних стандартів життя, стабільності, реалізації власних амбіцій, талантів, мрій, – поділилася враженнями Тетяна Парфентієва.

Один з учасників поїздки – Володимир Ісаєв, на своїй сторінці у фейсбуці  написав:

«Цей день залишиться у пам’яті назавжди! Ми відвідали Верховну Раду України, де приймаються найголовніші закони нашої держави. Дізналися багато цікавого, завели нові знайомства з однолітками з інших навчальних закладів. Дякую усім причетним. Придивилися собі вже місця, ще й які! Вже з декількома вирішили, що неодмінно подамо заявку за для повернення у залу засідань на пленарну сесію. Це був найкрутіший день з найчарівнішими людьми! Це був великий поштовх на велику роботу. Є розуміння, що все починається з місцевих угруповань, місцевого гімназійного самоврядування, яке у цьому році ми візьмемо під свій лідерський контроль. Наразі дорослі будують величезними зусиллями цей фундамент демократичного суспільства, щоб ми, підростаюче молоде покоління, прийняли його для продовження та поліпшення заради наших вже нащадків».

Загалом участь у заході взяло близько 50 дітей. За словами Тетяна Парфентієвої  дорогою додому школярі обговорювали можливість подавати заявки на бюджет участі в Житомирському районі, а також вони  мають бажання  взяти участь у засіданнях сесій місцевих рад.

 

Д. КОВАЛЬЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.