Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

РЕДАКЦІЯ «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» РОЗДАЛА ПРИЗИ СВОЇМ ПЕРЕДПЛАТНИКАМ

 

Редакція газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» роздала призи своїм передплатникам.ковенько

«Я  є постійним передплатником газети, і вперше вдалося виграти. Я дуже задоволений. Надіємося з дружиною, що ще щось виграємо наступного разу, адже плануємо передплачувати газету й надалі», – говорив агроном  ТОВ «Вертокиївка-хміль» Іван Володимирович Ковенько з Вертокиївки, який виграв фен.

Мешканка Головенки Галина Петрівна Гоцик  виграла праску. «Я ніколи раніше не брала участі в конкурсах. Ось вперше спробувала, і мені пощастило. Мені дуже приємно бути в числі переможців, і я обов’язково буду передплатником «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ», пораджу своїм сусідам  передплатити вашу газету», – сказала вона.

Цікаво, що  електрочайник  виграв голова районної ради ветеранів Олексій Григорович Ковальчук, кабінет якого поряд з редакційним.

ковальчук

«Моє побажання редакції: щоб у вас було багато читачів і ви могли дозволити  дарувати їм призи. Я є постійним читачем вашого видання, раджу усім мешканцям Житомирського району долучитися до її передплати і отримувати з її сторінок місцеву інформацію. Газета тим і цікава, що подає місцеві новини», – додав Олексій Григорович.

Ще раз вітаємо переможців розіграшу і нагадуємо, що передплатників нашого видання  наступного разу чакає більше призів

 

 Редакція газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.