Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ ТА БЮДЖЕТ УЧАСТІ

За наполяганням депутатської міжфракційної групи «Рівні можливості» на сесії Житомирської районної ради 29 липня з районного бюджету було виділено 130 тис. грн. на встановлення 10-ти  дитячих майданчиків в населених пунктах  Житомирського району.

Крім того, на сесії затверджено положення про бюджет участі, ініціатором якого була депутат районної ради Тетяна Парфентієва. Бюджет участі передбачає, що  1% доходів району буде спрямовуватися на реалізацію громадських проектів.

– Ця ініціатива дозволить залучити громадян до формування соціально-культурного простору своїх сіл та селищ. Очікувані результати – це активізація громади, залучення її до управління, спрямування ініціатив громадян з метою їх практичної реалізації, моніторинг потреб мешканців. Вважаю, що це вчасне та демократичне рішення!», – так коментує Тетяна Парфентієва рішення Житомирської районної ради.

Також депутат повідомила, на які потреби згідно з розподілом будуть спрямовані бюджетні кошти у Новогуйвинській селищній раді:

1691385 грн. – на ремонт теплових мереж КП «Озерне;

306511 грн. – на придбання нового авто, необхідного обладнання та ремонт приміщення ФАПу у Новогуйвинському;

236290 грн. – на відкриття нової логопедичної групи, забезпечення необхідним обладнанням, кухонним  інвентарем дитсадка в Озерному;

250000 грн. – на відкриття нової групи у дитсадку в Новогуйвинському;

78000 грн. – на встановлення дитячих майданчиків у Новогуйвинському;

68000 грн. – на ремонт музичної школи;

60238 грн. – на адаптацію опорної школи для впровадження інклюзивної освіти;

46100 грн. – на встановлення лавок і урн.

– Ми керуємося у своїй депутатській роботі принципами створення якісних стандартів життя, умов для самореалізації мешканців району, соціальних орієнтирів, що й доводимо на справах, – додала Тетяна Парфентієва.

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.