Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІКТОР БОЙКО ПЕРЕМІГ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ СЕРЕД ГОЛІВ РАЙОННИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТОВАРИСТВА «КОЛОС»

 5 серпня на базі Новочорторийського державного аграрного технікуму Житомирського національного агроекологічного університету відбулись обласні  змагання серед голів районних організацій ВФСТ «Колос» АПК України та директорів ДЮСШ. Протягом трьох днів колосівці мали змогу позмагатись з чотирьох видів спорту. Вони також познайомилися з матеріально-технічною базою технікуму, відвідати музеї села Нова Чортория, поспілкуватись про перспективи розвитку товариства «Колос».

Після цікавих та захоплюючих баталій  в більшості видів перемогу святкували досвідчені колосовці. Так, у змаганнях з настільного тенісу перемогу здобув голова Червоноармійської районної організації М. П. Шакура, на другому місці – голова Житомирської районної організації В. В. Бойко, на третьому – голова  Радомишльської  районної організації С. В. Зілінський.

У змаганнях з шахів впевнену перемогу здобув голова Новоград-Волинської районної організації ВФСТ «Колос» В.  Ф. Троцький, на другому місці – голова Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України В. В Бойко, на третьому – голова Володарсько-Волинської  районної організації  «Колоса»  В. О. Панченко.

Інтригуюче пройшли змагання з більярду, де один фаворитів змагань В. Ф. Троцький за результатами жеребкування попав в групу «смерті» і не зміг пробитися до фіналу. Показавши високу майстерність та врівноваженість, перемогу святкував В. В. Бойко, на другому місці голова  Радомишльської  районної організації ВФСТ «Колос» С. В. Зілінський на третьому голова Володарсько-Волинської  районної організації ВФСТ «Колос»   В. О. Панченко.

Цікаво проходили змагання з шашок, де вирішувалась не тільки доля переможців з даного виду, а й переможець та призери всіх змагань. Тому всі уважно та довго роздумували над кожним ходом. У вирішальній партії В. Ф. Троцький переміг у В. О. Панченка, що дозволило йому не лише посісти перше місце у змаганнях з шашок, але й піднятися на другу сходинку загального заліку. Друге місце з шашок у В. О. Панченка, і третє місце здобув М. П. Шакура.

За результатами всіх видів змагань третє місце  у  голови Володарсько-Волинської  районної організації ВФСТ «Колос»  В. О. Панченка, на другому місці  голова Новоград-Волинської районної організації В. Ф., Троцький, на першому місці  голова Житомирської районної організації спортивного товариства «Колос»  В. В. Бойко.

За результатами перших обласних змагань  серед голів районних організацій ВФСТ «Колос» АПК України та директорів ДЮСШ буде сформована збірна товариства, яка в жовтні в м. Ворохта Івано-Франківської області  побореться за перемогу на Всеукраїнському рівні.

Вітаємо Віктора Васильовича Бойка з перемогою і бажаємо успіхів на Всеукраїнському рівні.

 

Ірина КАРПЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.