Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

РЕМОНТУЮЧИ БЕРДИЧІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ, БУДІВЕЛЬНИК АНАТОЛІЙ ВЕРБОВСЬКИЙ СТАВ СВІДКОМ У ТРЬОХ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

Будівельник Анатолій  Вербовський і не сподівався, що після виконання будівельних робіт у Бердичівському медичному коледжі на нього звалиться стільки неприємностей.

27 травня 2013 року між Бердичівським медичним коледжем та приватним підприємством «Проф-Альянс», директором якого є  Анатолій Вербовський,  було укладено договір на виконання ремонтно-реставраційних робіт корпусу №4 Бердичівського  медичного коледжу.
14. 11. 2014 року А. Вербовський звернувся до замовника з вимогою сплатити суму основного боргу за виконані роботи у грудні  2013 року на суму 203568,69 грн., відповідні акти між сторонами були підписані.
Проте у відповідь на претензію в  Бердичівському медичному коледжі повідомили, що оскільки Державною фінансовою інспекцією у Житомирській області проводиться перевірка стану дотримання бюджетного законодавства при витрачанні бюджетних коштів на ремонтно-реставраційні роботи корпусу №4 коледжу,  а також достовірності кредиторської заборгованості підрядника, лише за її результатами буде прийнято рішеннння щодо покриття боргу.

– Чому керівництво коледжу звернулося до фінансової інспекції і які сумніви були щодо виконаних робіт, я можу лише здогадуватися, – розповідає  А. Вербовський. – Щоб стягнути кошти, довелося звертатися до господарського суду. У відзиві на наш позов, медколедж вказав, що підприємство «Проф-Альянс» в актах виконаних робіт завищило обсяги та вартість виконаних робіт і подав зустрічний позов про стягнення збитків в сумі 247168,35 грн. Суд відхилив зустрічний позов, жодних доказів на підтверження того, що ми завищили обсяги, суду не було надано.

Навпаки, ми виконали робіт на 1134 тис. грн., а отримали всього 600 тис. грн.

Чому фінансова інспекція цього не бачить? У мене виникає думка, що дії  фінансової  інспекція у цій історії упереджені. Адже фінінспекція  під час розгляду справи у господарському суді не змогла спростувати жодного факту щодо виконаних нами робіт по корпусу №4 медколеджу.

Рішенням господарського суду Житомирської області від 31 травня 2016 року позов ПП «Проф-Альянс»  було задоволено, суд вирішив стягнути з комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж»  Житомирської обласної ради борг за виконані роботи в сумі 203568, 69 грн.
– Суддя господарського суду Житомирської області О. Машевська винесла законне і справедливе рішення, – говорить Анатолій Вербовський. – Під час судових засідань були проаналізовані усі фактичні матеріали, жодних сумнівів щодо неналежного виконання нами договору під час будівництва у суду не виникало.10  серпня у Рівненському апеляційному  господарському суді буде розглядатися апеляційна скарга Бердичівського медичного коледжу. Сподіваюся, що  суд визнає законним рішення господарського суду Житомирської області і ми отримаємо від коледжу належні нам кошти.

Після того, коли Бердичівський медичний коледж відмовився  розраховуватися з ПП «Проф-Альянс», на голову  А. Вербовського посипалися проблеми.

– Я став свідком  одразу у трьох кримінальних справах, які  були відкриті по фактах начебто незаконного використання бюджетних коштів будівельними організаціями, якими я керував – це ПП «Проф-Альянс», зареєстроване в Житомирі  та ТОВ «Будагросервіс», зареєстроване  у Високій Печі. Два об’єкти, на яких ми проводили будівельні роботи, якраз і стосувалися Бердичівського медичного коледжу – це корпус №4 цього навчального закладу та спортивний комплекс, – продовжує А. Вербовський. – Зі слів слідчого, який веде ці справи, кримінальні справи порушені за заявою адміністрації коледжу. Уже кілька разів у мене вдома та в офісі  проводилися обшуки, шукають якісь документи. Мені не пояснюють, які. Складається таке враження, що зі свідка мене хочуть зробити підозрюваним  у якихось надуманих кримінальних справах, але нічого з цього не виходить. Мене постійно викликають на допити, запрошують на проведення експертиз. ПП «Проф-Альянс» та ТОВ «Будагросервіс» після такого розслідування зупинили свою діяльність, люди втратили роботу. Замість того, щоб займатися справами, я вимушений бігати на різні виклики правоохоронців.

На запитання кореспондента «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» , чим зумовлена  така поведінка  директора  медколеджу  Володимира Клименюка, можливо, у цій справі він шукає приватний інтерес,  А. Вербовський  промовчав.

Нагадаємо, що  з іменем директора Бердичівського медичного коледжу Володимира  Клименюка  пов’язують багато  скандалів. Після того,  як голова обласної ради своїм розпорядженням створила робочу групу щодо вивчення питання розірвання контракту та звільнення з роботи директора комунального вищого навчального закладу  «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради, Володимир Клименюк заявив, що хоче притягнути голову Житомирської обласної ради Анжеліку Лабунську до кримінальної відповідальності за порушення трудового законодавства.

Підставою для створення цієї робочої групи стало звернення громадської організації Бердичева, в якому викладені, на їхню думку, факти непрофесійної та неетичної поведінки директора заклад, ряд фактів, у яких Клименюк фігурував у якості підозрюваного.

Та це все нічого у порівнянні з тим, що трапилося у травні 2015 року. Звістка про самогубство студентки Бердичівського медичного коледжу шокувала бердичівлян. Рідні вважають винним у її смерті Володимира Клименюка.

Кажуть, що  скандального директора медколеджу  «кришують»  силові структури, причому на всеукраїнському рівні.

 

Олексій ПРОЦЕНКО

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.