Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ З СУМЩИНИ ВІДВІДАЛИ ГЛИБОЧИЦЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ

Делегація сільських голів з Сумщини побувала у Глибочицькій сільській раді, де обговорили реформу децентралізації.

Вадим Савченко,

заступник керівника  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад по зв’язках з громадськістю та міжнародними організаціями:

– Делегація сільських голів Сумського району Сумської області  за сприяння члена нашого правління Івана Мосюка, який є керівником Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, побувала в  Старобогородчанській територіальній громаді на Івано-Франківськівщині. Колеги поділилися з нами  досвідом, перевагами та недоліками процесу проведення реформи. Ми також ознайомилися з роботою сільських  рад Тернопольської області.

Повертаючись додому, делегація з Сумщини завітала до Сергія Сокальського в село Глибочиця, нам було цікаво дізнатися, як йдуть процеси щодо об’єднання в Житомирській області. С. Сокальський очолює Житомирське регіональне відділення нашої асоціації і його думка важлива для нас.

У процесі децентралізації, на моє переконання, недостатня робота проводиться по підготовці суспільної думки. Потрібно формувати лідерів,  які б цю роботу проводили і показували переваги реформи. Наші люди звикли на власні очі подивитися, а потім це робити. На сьогодні  створено понад 170 об’єднаних громад, на них можна орієнтуватися.

Сергій Сокальський відзначив, що альтернативи реформі децентралізації немає, однак на місцях керівники громад не завжди послуговуються інтересами людей, а тому їхні амбіції лише шкодять в процесі об’єднання.

Делегація відвідала спортивний комплекс імені В. І. Міщенка (на фото).

Керівник Сумського регіонального відділення Надія Масалітна запросила С. Сокальського відвідати Сумський район, який має таку ж специфіку, як і Житомирський.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.