Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

РУСЛАН ПАВЛЮК: «МИ ГОТОВІ ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОЗВИТОК ФУТБОЛУ НА ЖИТОМИРЩИНІ»

Восени цього року має відбутися звітно-виборча конференція Житомирської обласної федерації футболу. Перед делегатами стоятиме насправді нелегке завдання — не просто обрати нове керівництво організації, а зробити все можливе, щоб подолати застій в роботі обласної федерації, який виник протягом останніх років. Свою кандидатуру на посаду голови Житомирської обласної федерації футболу має намір висувати голова Житомирської районної федерації футболу, президент МФК «Житомир», депутат Житомирської обласної ради Руслан Віталійович Павлюк:

– Ми готові взяти на себе відповідальність за розвиток футболу на Житомирщині. В нас є команда однодумців, професіоналів, які хочуть реальних змін у футболі, які не бояться змін і готові працювати на результат і відповідати за нього. Ми маємо реальний плані дій, який готові презентувати футбольній громаді. В нас є підтримка ФФУ, влади на всіх рівнях, – пояснює своє рішення Руслан Віталійович.

Руслан Павлюк і його команда мають чимало успіхів та досягнень на футбольній ниві. Яскравим прикладом є чемпіонат Житомирського району. На сьогодні це один із найуспішніших та найбільших турнірів в області. Щороку беруть участь у змаганнях більше, ніж 25 команд, постійно розвивається футбольна інфраструктура. Кубок чемпіонів Житомирщини, який започаткувала Житомирська районна федерація футболу неодноразово збирав представників практично всіх районів та міст області. У 2013 році було проведено навіть чемпіонат Житомира за участю десяти команд. Вдалося створити футбольну команду, яка вже наступного року зможе представляти Житомирщину у професійній лізі. Не просто зібрати сильний колектив, але об’єднати навколо нього представників громади, бізнесу та влади всіх рівнів.

– Фактично зараз обласна федерація займається виключно проведенням змагань обласного рівня. Але цього мало. Потрібно бути присутніми в районах. Допомагати на місцях, – розповідає Руслан Павлюк. -Основним завданням федерації має стати розвиток масового футболу. Ми хочемо, щоб в кожному селі і місті грали у футбол. Потрібно, щоб будь-які матчі збирали якомога більше глядачів на трибунах, викликали ажіотаж, щоб їх чекали, а потім обговорювали. Необхідно розпочати серйозну роботу по залученню громадськості, спонсорів, меценатів, влади в цей процес. Поки, на жаль, ми цього не бачимо. Сьогодні обласна федерація працює виключно завдяки підтримці ФФУ. При тому, що в нас великий потенціал. Взяти той же Коростишів. У місті є чимало потенційних спонсорів, є гарний стадіон, а команди немає. І таких прикладів чимало. Але за останні роки у федерації не з’явилося жодного спонсора. Чому так?

Досвід МФК “Житомир” і районної федерації показу, що в області є чимало людей, які готові підтримувати футбол. Але потрібна прозорість та публічність. Люди мають оперативно отримувати інформацію, про те, хто і що робить. На жаль, в ЖОФФ цим не надто переймаються. Офіційний сайт в жахливому стані, і навіть турнірних таблиць обласних чемпіонатів немає.

– Всі ці проблеми можна вирішити. Потрібні лише люди, які зможуть все це зробити, розпочати працювати професійно, прозоро і відкрито. Лише так ми зможемо залучити додаткові інвестиції та спонсорів, почати серйозно допомагати районам та підтримувати ініціативи на місцях! – запевняє Р. Павлюк.

Якщо ви хочете серйозних змін, закликаємо підтримати Руслана Павлюка і його команду!

 

Олексій ПРОЦЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.