Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАКОННОСТІ ПІДТРИМАЛА ПРИЙНЯТТЯ ПРОГРАМИ ЩОДО ФІНАНСУВАННЯ ПІЛЬГОВОГО ПРОЇЗДУ

28 липня під головуванням  Лариси Василівни  Вербило відбулося засідання депутатської комісії  Житомирської районної ради з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування. У роботі комісії взяв участь голова Житомирської РДА С. М. Микитюк.

 

Комісія заслухала інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації  А. П. Черняк  щодо виконання  загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки, інформацію  директор Житомирського міського центру зайнятості  В. Г. Сторожук про хід виконання Програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017 року.

Депутати вирішили винести на розгляд сесії районної ради Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Житомирському районі на 2016 рік. С. Микитюк відзначив, що прийняття такої програми дасть змогу місцевим радам визначати найбільш вразливі категорії населення, які зможуть користуватися пільговим перевезенням, кошти для цих потреб виділятимуться з районного та сільських бюджетів. Депутат М. Приставський вніс пропозицію доповнити програму нормами чинного законодавства, яке визначає пільгові категорії, які мають право на безкоштовний проїзд. На місцях мають керуватися виключно цими нормами.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.